Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК під час випускного вечора вручили дипломи майже 200 молодим спеціалістам

В ЕПК під час випускного вечора вручили дипломи майже 200 молодим спеціалістам

В ЕПК під час випускного вечора  вручили дипломи майже 200 молодим спеціалістам
29.06.2017 14:47 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК випускний вечір дипломи молодших спеціалістів

Двадцять сьомого червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам восьми з 10 спеціальностей ЕПК.

На початку вечора присутнім нагадали, що коледж було засновано в липні 2008 року. Відтак, саме наступного літа він відзначатиме вже своє 10-річчя. За цей час здобути освіту за престижними спеціальностями, котрі відповідають потребам Запорізького регіону та держави загалом, змогли більше тисячі випускників, завдяки потужному складу науково-педагогічних працівників коледжу. Найбільшим досягненням ЕПК лишаються успіхи його студентів. Йдеться про численні перемоги на олімпіадах, конкурсах, участь у престижній конференції «Молода наука». Також гостям свята розповіли про потужну матеріально-технічну базу закладу, ґрунтовний практичний складник та перші успіхи в галузі проектної діяльності. Чимало перемог на рахунку коледжу і в спорті: зокрема, варті уваги досягнення таких талантів, як Єлизавета Бабій, Анастасія Бризгіна, Кирил Пирогов, Аслан Куразов та інших.

У своєму вступному слові директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова щиро привітала випускників, їх батьків, викладачів та усіх присутніх із цим незабутнім святом. Вона обіграла в своїй промові пам’ятне значення цифри «вісім» в історії коледжу: пригадала, що перший набір 2008 року складав 88 осіб, під час випускних урочистостей вручають дипломи з 8 спеціальностей, а 2018 рік стане ювілейним для коледжу, який святкуватиме своє 10-ліття. Олена Євгенівна підкреслила, що з 166 дипломованих молодих спеціалістів – 155 планують продовжити своє навчання у стінах Запорізького національного університету. І ця плідна співпраця є традиційною, злагодженою та результативною. Зі 110 працівників ЕПК – близько 60 є представниками науково-педагогічного загалу вишу. Тож Олена Грибанова висловила подяку адміністрації Запорізького національного університету за всіляке сприяння у розвитку потенціалу Економіко-правничого коледжу, підтримці його починань, за активну співпрацю з усіма його факультетами. Крім того, директор коледжу нагородила за численні досягнення й своїх колег – працівників ЕПК: Олександру Данілкіну, Оксану Павленко, Марину Іщенко.

Зі словами щирих привітань до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Запорізького національного університету, професор Геннадій Васильчук. Він порівняв коледж із перлиною в короні королеви Вікторії та назвав ЕПК окрасою університету. Також Геннадій Миколайович висловив побажання від імені всіх своїх колег із вишу – бачити випускників коледжу тепер і серед студентів ЗНУ, адже перед ними відкривається великий шлях.

Вручили дипломи молодших спеціалістів із відзнакою випускникам директор ЕПК Олена Грибанова та проректор ЗНУ Геннадій Васильчук. Чимало юних фахівців отримали також і грамоти ректора, а також похвальні листи, срібні чи золоті медалі до своїх атестатів. Крім того, вже за доброю традицією всіх випускників-відмінників нагородили золотою медаллю за успіхи в навчанні у Економіко-правничому коледжі. Ці нагороди отримали Дарина Шурига (стипендіат Верховної Ради України), Кристина Мхитарян (стипендіат Президента України), Кристина Онищенко, Андрій Цибульський (голова Наукового товариства студентів ЕПК), Юлія Звєрєва, Олена Дмитрієва, Анна Музичук, Ольга Мішевська, Наталія Рахманіна, Діана Гончар, Алла Омельченко, Тетяна Лісогор, Дмитро Недоля, Ігор Фісун, Ганна Ніколаєва, Валерія Лобовик, Тихон Сапун, Уляна Івончик, Світлана Гринь, Катерина Полякова, Анастасія Корнієнко, Ірина Чорна, Ольга Різенко, Надія Кураш, Катерина Рєпка, Єлизавета Гужва, Владислав Свістєльник, Аліна Кошур.

Зі словами вдячності до своїх викладачів звернулися й самі випускники, які зазначили, що сьогодні виходять із цінним багажем знань на самостійний шлях. Молодь подякувала за можливість самореалізації, за професію. Крім того, юні фахівці щиро вклонилися за підтримку й своїм батькам. А педагогічний колектив коледжу нагородив кількох із них Подяками за виховання таких талановитих дітей. Зокрема, Тетяну Мішевську, Яну та Ігоря Різенків, Ніну Лавринець та Миколу Сарапія, Інну Сапун, Ілону й Віталія Полякових, Владлену Швець, Ігоря Омельченка, Ганну Корнієнко, Олену Звєрєву, Ангеліну Цибульську та інших.

Дипломи молодшим спеціалістам спеціальності «Правознавство» вручила заступник декана юридичного факультету ЗНУ Наталія Верлос. Вона відзначила дуже дружню атмосферу в колективі випускників. Підкреслила, що традиційно вони демонструють високу якість знань. Майбутнім фахівцям, котрі опановували спеціальність «Фінанси і кредит» і «Бухгалтерський облік» дипломи вручили викладачі Зінаїда Урусова та Людмила Чичун, а директор ЕПК Олена Грибанова передала щирі вітання випускникам від декана економічного факультету Алли Череп, яка, головуючи на держіспитах молоді, відзначила їхній відмінний рівень підготовки, старанність та сумлінність.

Випускникам з «Соціальної роботи» та "Соціальної педагогіки" документи про освіту вручили: заступник декана факультету соціології та управління, завідувач кафедри соціальної філософії та управління, професор Тарас Бутченко та декан факультету соціальної педагогіки та психології, заслужений працівник освіти і науки Ольга Пономаренко. Тарас Іванович нагадав про цікавість обраного випускниками фаху, подякував батькам, які спрямували дітей його опановувати, а також виокремив кількох студентів ЕПК, які вже під час навчання в коледжі брали активну участь у заходах ФСУ, демонструючи неабиякі вміння з фаху. А Ольга Вікторівна подякувала викладачам за ті численні зусилля, котрі вони доклали до підготовки талановитого молодого покоління, яке обрало для продовження свого навчання вже Запорізький національний університет. Також декан відзначила, що це перший в історії коледж випуск спеціальності "Соціальна педагогіка".

Право вручити дипломи випускникам спеціальностей «Розробка програмного забезпечення» і «Видавнича справа і редагування» надали деканові математичного факультету, професору Сергію Гоменюку. Він порівняв отримання дипломів молодших спеціалістів із першою життєвою сходинкою. Також Сергій Іванович провів своєрідну паралель із цим стартовим досягненням та фундаментом, скажімо, ракетних досліджень, в яких вкрай важливим є ось цей перший старт – згодом саме він визначатиме, наскільки високих орбіт вдасться досягти у майбутньому.

Дипломи випускникам спеціальності «Фізичне виховання» вручив завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, професор Анатолій Конох. Він пригадав спортивні заслуги студентів і випускників вишу й побажав молоді тримати цю високу планку.

Варто відзначити, що святкові урочистості супроводжували яскраві концертні номери культурної програми із вокальними сюрпризами та цікавими хореографічними рішеннями. Крім того, організатори свята подбали про цікаву «живу» картинку сцени, яка креативною пісочною анімацією розповідала про спеціальності Економіко-правничого коледжу. А фінальною крапкою випускного вечора обрали патріотичну замальовку, родзинкою якої стали хореографічні та сценічні спецефекти з синьо-жовтими прапорами.

Наприкінці свята випускники вручили квіти своїм викладачам, кураторам, адміністрації Економіко-правничого коледжу. Також у холі на випускників, їх батьків, гостей, викладачів чекали творчі фотозони коледжу. А ще працювали міми, одягнуті в яскраві святкові літні костюми з квітів. Тож свято завершилося можливістю зробити незабутні світлини на згадку.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1662659583763428

 

Марія Канцелярист


Схожі новини