Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету долучились до тренінгу від Британської Ради «Активні громадяни»

Студенти юридичного факультету долучились до тренінгу від Британської Ради «Активні громадяни»

Студенти юридичного факультету долучились до тренінгу від Британської Ради «Активні громадяни»
29.06.2017 14:53 Все Головні новини Факультети Юридичний Юрфак Тренінг Активні громадяни


Нещодавно представники студенства юридичного факультету взяли участь в дводенному тренінгу в рамках співробітництва нашого вишу із Британською Радою за міжнародною програмою в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку  «Активні громадяни в усьому світі».

Студент 3 курсу юридичного факультету Олег Пелипенко, який взяв безпосередню участь у тренінгу, висловив переконання, що цей проект та його грантові можливості є дуже важливим та ефективним механізмом  реалізації важливих соціальних проектів, що несе важливу соціальну місію для суспільства, допомагаючи саморозвитку кожної конкретної особистості, яка задіяна в даному проекті.

На цьому семінарі усі учасники мали змогу познайомитись з механізмами реалізації соціальних проектів, які підвищують соціальну активність громадян та є популярними у країнах ЄС.

Треба відзначити, що представники юридичного факультету на чолі з деканом Тетяною Коломоєць планують і надалі в рамках програми «Активні громадяни у всьому світі» брати участь в реалізації соціальних проектів за підтримки Британської Ради.

Так, зокрема,  незабаром планується реалізація проектів у сфері підвищення правової освіти громадян, незахищених верств населення та внутрішньо переміщених  осіб. Крім того, студенти юридичного факультету планують надавати волонтерську допомогу для реалізації проектів, а  науково-педагогічні працівники готові всіляко допомагати та консультувати молодь з усіх важливих питань.

Як зазначають представники юридичного факультету, в  цих проектах буде залучена велика кількість студентів юридичного факультету, що з одного боку сприятиме їх професійному розвитку, а з іншого допоможе населенню в правовій підтримці. Також допомога в реалізації проектів буде надаватись із боку університету, особливо в сенсі подання заявок, розробка ідей та їх реалізація залишається за самими учасниками проекту.

 

Олена Переверзєва

Схожі новини