Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК приніс Україні малу бронзу чемпіонату світу з важкої атлетики

Студент ЕПК приніс Україні малу бронзу чемпіонату світу з важкої атлетики

Студент ЕПК приніс Україні малу бронзу  чемпіонату світу з важкої атлетики
30.06.2017 08:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Спорт факультет фізичного виховання ЕПК чемпіонат світу

Майстер спорту України (категорія 94 кг), студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Кирил Пирогов завоював малу бронзу чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років (Токіо). Ця перемога додалася до скарбнички українських спортсменів разом із попередньою великою бронзою студентки 2 курсу факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Ганни Панової.

У змаганнях спортсменів вагової категорій до 94 кг, запоріжець показав третій результат у ривку – 169 кг, та п’ятий у поштовху – 194 кг. За сумою двоборства Кирил Пирогов посів четверте місце чемпіонату світу, з результатом 363 кілограми. Причому володарю великої бронзи – спортсмену з Ірану, Кирило поступився лише одним кілограмом. Чемпіоном світу серед юніорів став представники Узбекистану, з сумою 390 кг, срібло у білоруса – 378 кг.

Нагадаємо, що Анну й Кирила та їх спортивного наставника Анатолія Орлова неодноразово відзначали Почесними грамотами та Подяками ректора ЗНУ за видатні досягнення, примноження спортивної слави університету та популяризації здорового способу життя та заняття спортом серед молоді, за блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів, гідне представлення Запорізького національного університету на європейському рівні, примноження спортивної слави вишу та всієї країни, незламну волю, прагнення до перемоги та вагомі здобутки на шляху до найвищих вершин спортивної кар’єри.

Спортсмени - важкоатлети продемонстрували неймовірні результати й на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молоді до 23 років в Ізраїлі. Так, молода важкоатлетка, студентка Запорізького національного університету Анна Панова, виступаючи у віковій категорії до 20 років та у вазі 69 кг завоювала три "золота". У ривку її результат – 98 кг, у штовханні – 119 кг, і в сумі двоборства – 217 кг. Перемога студентки набуває ще більшого значення, якщо згадати, що перед цим останній раз спортсменка-важкоатлетка Запоріжжя повернулася із «золотом» із Чемпіонату Європи в 2002 році. Своєю чергою, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кирило Пирогов здобув в категорії 85 кг серед юніорів золото в ривку і бронзу в сумі. 

Крім того, подякою ректора Запорізького національного університету був відзначений викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, майстер спорту України з важкої атлетики Анатолій Орлов за підготовку нової чемпіонки Європи з важкої атлетики серед юніорів, невтомну допомогу новому поколінню юних спортсменів на їхньому шляху до вершин спортивного п’єдесталу, пропаганду здорового способу життя серед молоді та за примноження спортивної слави Запорізького національного університету.

Схожі новини