Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету увійшов до десятки найкращих у конкурсі наукових робіт міжнародної юридичної фірми

Студент юридичного факультету увійшов до десятки найкращих у конкурсі наукових робіт міжнародної юридичної фірми

Студент юридичного факультету увійшов до десятки найкращих у конкурсі наукових робіт міжнародної юридичної фірми
10.07.2017 13:41 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний

Міжнародна юридична фірма Spenser & Kauffmann спільно з Лігою студентів АПУ провела стипендіальний конкурс, який став рекордним за кількістю учасників.

 Для участі у конкурсі необхідно було написати есе, тема якого стосувалася правових аспектів розкриття інформації про кінцевого бенефіціара. Таких робіт було подано електронною поштою близько 200, але лише 59 з них були відібрані для подальшого розгляду та оцінки журі.
Нещодавно в Києві відбулося нагородження 10 студентів, чиї роботи були визнані найкращими. Серед них була робота студента юридичного факультету Владислава Бандровського. На заході були присутні переможці, колектив Київського відділення Ліги студентів АПУ та, звичайно, співробітники Spenser & Kauffmann, серед них Тетяна Іванович, Тетяна Харебава та керівний партнер Валентин Загарія.
«Мені дуже приємно, що я потрапив до десятки. Це дало мені можливість потрапити на закритий захід Spenser & Kauffmann та познайомитися там із керівництвом компанії»,- говорить Владислав про свій успіх.
Усі студенти з десятки найкращих були запрошені пройти стажування в компанії.
Колектив факультету пишається такими здобутками нашого студента та бажає йому успішного вступу до магістратури з правознавства цього літа.

Юридичний факультет

Схожі новини