Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК завершилися іспити з української мови для вступників

В ЕПК завершилися іспити з української мови для вступників

В ЕПК завершилися іспити з української мови для вступників
18.07.2017 14:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія-2017 вступні іспити

Сімнадцятого-вісімнадцятого липня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ тривали іспити з української мови для всіх абітурієнтів, які прагнуть вступити до коледжу на базі 9 класів загальноосвітньої школи. Оскільки екзамен з української мови для учорашніх дев’ятикласників є обов’язковим при вступі на всі спеціальності ЕПК, він користується найбільшою популярністю серед абітурієнтів. Цього року в ньому взяли участь 350 осіб.

Представники коледжу розбили цей потік на два дні, а для проведення диктанту виділили чотири приміщення з аудиторного фонду. Це створило максимально комфортні умови для абітурієнтів під час складання іспиту.

На початку диктанту майбутніх студентів ЕПК привітала його директор Олена Грибанова. Вона наголосила, що абітурієнти зробили правильний вибір, вирішивши продовжити здобувати якісну освіту в стінах Економіко-правничого коледжу ЗНУ та побажала їм успіхів під час складання вступних іспитів.

Диктант проводили голова відбіркової комісії Світлана Сабліна і члени комісії Наталія Труш та Яна Висоцька. Викладачі ЕПК відзначили, що хоча дехто з абітурієнтів відчував хвилювання на початку іспиту, усі вони намагалися якнайкраще впоратися з поставленим перед ними завданням.

Представники коледжу доклали багато зусиль, аби оперативно перевірити всі письмові роботи, тож о 9.00 ранку 19 липня вже були оприлюднені результати диктанту. Дехто з абітурієнтів уже очікував перед стендами ЕПК, коли там розмістять списки. Майбутні студенти хвилювалися за результати своєї участі у вступних випробуваннях, адже від них залежить, чи зможуть вони стати студентами обраної спеціальності коледжу.

Нагадаємо, що 19 липня на тих із абітурієнтів, хто має на базі 9 класів для вступу до Економіко-правничого коледжу складати іспит із математики, чекає черговий етап вступної кампанії.

 

Таміла Тарасенко

 

 

 

Схожі новини