Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У науковій бібліотеці пройшла спеціальна літня серія онлайн-семінаров Clarivate Analytics (Thomson Reuters)

У науковій бібліотеці пройшла спеціальна літня серія онлайн-семінаров Clarivate Analytics (Thomson Reuters)

У науковій бібліотеці пройшла спеціальна літня серія онлайн-семінаров Clarivate Analytics (Thomson Reuters)
21.07.2017 12:51 Все Головні новини

Запорізький національний університет у 2016 р. приєднався до консорціуму e-VERUM (http://everum.org.ua), до якого сьогодні вже ввійшло 115 університетів України. Проект ТОРНАДО (Томсон Рейтер для науково-дослідних та освітніх установ), започаткований консорціумом (http://everum.org.ua/Projects/tornado), дозволяє брати участь у всіх онлайн-заходах, що проводить компанія Clarivate Analytics (до 2016 р. підрозділ з наукових досліджень та інтелектуальної власності Thomson Reuters), отримувати спеціальні запрошення.

18-19 липня пройшла спеціальна літня серія онлайн-семінаров Clarivate Analytics (Thomson Reuters), до якої підключилися 274 учасника з наукових організацій України та країн СНД. Семінари проводили спікери: спеціаліст з наукометричних ресурсів, кандидат психологічних наук Маргарита Сидорова, експерт з наукометричних ресурсів компанії Clarivate Analitycs Дар’я Бухтоярова.

Як виглядає процес публікації в міжнародному журналі? Які основні вимоги до публікації в міжнародних журналах? Як уникнути публікації в недобросовісних виданнях? Як знайти всі публикації однієї організації? Як використати аналітичні можливості Web оf Science? Які функції інформаційних ресурсів Web оf Science можуть бути корисні науковцю на різних етапах підготовки статті та наукового звіту? Ці та багато інших питань обговорювалося протягом двох днів.

Цікавим був онлайн-екскурс до Університету міста Туркестан Республіки Казахстан – на прикладі цього Університету спікер по крокам демонструвала як побудувати профіль організації в Web of Science, які виникають проблеми, як деталізувати пошук по автору, організації. Спікер підкреслила яке велике значення має використання офіційної назви вишу.

За підсумками семінарів учасники отримають на особисту е-пошту сертифікати.

Наступна серія онлайн-семнарів, присвячених роботі з платформою Web of Science, відбудеться у вересні, слідкуйте на інформаційному порталі http://wokinfo.com/russian/training/ та веб-сторінці наукової бібліотеки.

Запрошуємо на перегляд онлайн-семінарів до читального залу для викладачів (кімн. № 134, 2-й навчальний корпус). Вебінари та перегляди презентацій відбуваються на базі технічного оснащення, отриманого за проектом «Центр європейської інформації».

Розділ Інформація для науковців веб-сторінки наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua/2141.ukr.html) пропонує скористатися посиланнями на сервіси наукометричних баз даних: Як знайти журнал для публікації у Web of Science, Scopus? Перелік усіх видань, які включено до Web of Science, Scopus. Україномовна версія сторінки видавництва Elsevier. Вільний доступ до метрик журналів SNIP, SJR и IPP від Elsevier JournalMetrics.com. Безкоштовний доступ до версії Scopus Preview та іншим продуктам Elsevier.

Запрошуємо до університетської книгозбірні!

 

Наукова бібліотека