Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК завершилися вступні іспити для абітурієнтів-дев’ятикласників

В ЕПК завершилися вступні іспити для абітурієнтів-дев’ятикласників

В ЕПК завершилися вступні іспити для абітурієнтів-дев’ятикласників
21.07.2017 14:18 Все Головні новини Економіко-правничий коледж вступна кампанія-2017 вступні іспити

Двадцятого липня в ЗНУ провели останній іспит для тих абітурієнтів, які цього року вступають до Економіко-правничого коледжу на базі 9 класів загальноосвітніх шкіл. У письмовому іспиті з історії України взяли участь 130 осіб – учнів із Запоріжжя та області.

Директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова привітала майбутніх студентів коледжу і нагадала їм, що на почату наступного тижня вже будуть оприлюднені остаточні рейтинги вступників. Тож до омріяної мети кожного вступника – стати студентом ЕПК – залишилося зовсім небагато часу. Вона побажала всім учасникам іспиту добре впоратися із завданнями та здобути високий бал.

Уподовж 120 хвилин абітурієнти мали продемонструвати свої знання щодо ключових подій історії України, її відомих історичних постатей тощо. За перебігом іспиту слідкували члени екзаменаційної комісії: завідувач відділу аспірантур і докторантури ЗНУ, доцент кафедри новітньої історії Юрій Каганов і доцент цієї ж кафедри України Василь Гвоздик. Вони відзначили дисциплінованість абітурієнтів, їхню вмотивованість і прагнення до перемоги.

Двадцять першого липня зранку абітурієнти завітали до ЗНУ, аби ознайомитися з результатами іспиту, оприлюдненими на інформаційних стендах коледжу та на сторінці приймальної комісії університету: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php. Також вони скористалися нагодою, аби проконсультуватися з членами приймальної комісії ЕПК щодо умов вступу для пільгових категорій, сплати за навчання в коледжі тощо. На цій зустрічі була присутня й директор коледжу Олена Грибанова. Вона також надала вичерпні відповіді на всі запитання, які виникли в абітурієнтів та їхніх батьків.

Остаточний рейтинговий список усіх цьогорічних вступників до Економіко-правничого коледжу ЗНУ оприлюднять у понеділок, 24 липня.

 

Таміла Тарасенко

 

 

 

 

Схожі новини