Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП підбили підсумки творчих конкурсів із «Театрального мистецтва» та «Дизайну»

На факультеті СПП підбили підсумки творчих конкурсів із «Театрального мистецтва» та «Дизайну»

На факультеті СПП підбили підсумки творчих конкурсів із «Театрального мистецтва» та «Дизайну»
25.07.2017 15:33 Все Головні новини факультет соціальної педагогіки та психології вступна кампанія-2017 творчі конкурси

Двадцять п’ятого липня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ завершилися останні для цієї вступної кампанії творчі конкурси. Свої мистецькі здібності демонстрували абітурієнти,які обрали для вступу спеціальності «Театральне мистецтво» (76 осіб при ліцензійному обсягу 16 місць) та «Дизайн» (115 осіб при ліцензійному обсягу 40 місць).

За словами декана факультету соціальної педагогіки та психології, доцента Ольги Пономаренко, вступники продемонстрували не лише свої таланти, але й наполегливе прагнення стати студентами Запорізького національного університету.
Цього року на спеціальності «Театральне мистецтво» набирає курс відомий актор, народний артист України Олександр Король. Серед молодих митців – чимало охочих опановувати акторське мистецтво під його керівництвом. Тож під виконання літературних творів (декламації поезії та прози), перевірки музичних та пластичних даних та етюдної роботи юнаки і дівчата викладалися «на повну».
На думку представників факультету СПП, вступники не лише розкрили свої таланти, але й показали гарний рівень підготовки. Під час іспиту відчувалося, що бажання стати актором – то їхнє виважене рішення, а ще в шкільні роки вони займалися у театральних, музичних та хореографічних студіях чи готувалися до вступу з викладачами.
Також цього дня завершився другий етап другого туру творчого конкурсу на спеціальність «Дизайн». Варто відзначити, що минулого року вступити на неї прагнули 90 осіб, а цього разу на адресу приймальної комісії надійшло на 25 заяв більше від охочих опановувати дизайн у ЗНУ.
Це – одна з наймолодших спеціальностей університету, вона діє лише другий рік. Однак за цей час для майбутніх дизайнерів в університеті створені комфорті умови для плідного навчання. На базі факультету СПП діють дві актуальні спеціалізації: «Графічний дизайн» і «Дизайн середовища». Другий поверх навчального корпусу № 6 відведений для її студентів. Тут обладнані класи для занять образотворчим мистецтвом. Для комп’ютерних класів придбане необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Серед викладачів – мистецтвознавці, а також художники й графіки.
Саме тому ця спеціальність користується популярністю серед майбутніх студентів. Вони всі успішно склали творчі конкурси з рисунку й композиції.Викладачі факультету висловили сподівання побачити талановитих вступників першого вереснястудентами Запорізького національного університету.
Таміла Тарасенко

Схожі новини