Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На рахунку студентки ЕПК Анастасії Бризгіної – дві золоті медалі чемпіонату Європи

28.07.2017 09:12 Все Головні новини Економіко-правничий коледж спорт перемога

Збірна України блискуче виступила на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років (м. Гросетто, Італія). На їхньому рахунку – шість медалей, які принесли українським легкоатлетам третє командне місце. Дві золоті металі із чотирьох команді принесла студентка Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Анастасія Бризгіна.

Нагадаємо, що на дистанції 400 м Анастасія Бризгіна показала кращий результат – 52.01 с.
Не менш вдало вона виступила в командному змаганні – естафеті 4х400 м. Українські спортсменки Івана Аврамчук, Джойс Коба, Ірина Марчак й Анастасія Бризгіна вийшли до фіналу із найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. Під час фінальної естафети їхній час становив – 3.32,82. Це – офіційно зафіксований кращий результат спортивного сезону в цій віковій категорії.
Варто відзначити, що фінальний етап бігла саме Анастасії, яка обійшла спортсменок із Німеччини та Великобританії. У результаті українські спортсменки отримали заслужене «золото».