Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання підбили підсумки творчих конкурсів за освітніми програмами «Спорт» та «Фізичне виховання»

На факультеті фізичного виховання підбили підсумки творчих конкурсів за освітніми програмами «Спорт» та «Фізичне виховання»

На факультеті фізичного виховання підбили підсумки творчих конкурсів за освітніми програмами «Спорт» та «Фізичне виховання»
31.07.2017 13:55 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання творчі конкурси

Наприкінці липня на факультеті фізичного виховання ЗНУ завершилися обидві сесії творчих конкурсів. Свої спортивні таланти продемонстрували 176 абітурієнтів, які вступають до вишу за освітніми програмами «Спорт» та «Фізичне виховання» при ліцензійному обсягу 65 місць – «Спорт» і 75 місць – «Фізичне виховання».

Представники приймальної комісії від факультету фізичного виховання з проведення творчих іспитів, до якої увійшли доцент кафедри теорії та методики фізичної культури та спорту Юлія Коваленко, завідувач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля та голова приймальної комісії факультету фізичного виховання з проведення творчих конкурсів Світлана Караулова залишилися задоволеними гарним рівнем підготовки майбутніх студентів.
Упродовж творчих іспитів абітурієнти демонстрували свій рівень фізичної підготовки, практичні навички та вміння. Голова приймальної комісії факультету фізичного виховання з проведення творчих конкурсів Світлана Караулова, розповідаючи по перебіг іспиту, відзначила, що для всіх вступників були створені комфортні та необхідні умови для успішного складання творчих випробовувань. Крім рівня фізичної підготовки, який вони успішно продемонстрували під час іспитів, вступники також здавали такі нормативи: хлопці (біг на 100 метрів, стрибок у довжину з місця, підтягування на перекладені), дівчата (біг на 100 метрів, стрибок у довжину з місця, вправи на м’язи преса).
За словами викладачів, вступники продемонстрували свої атлетичні можливості і таланти, а також сильний характер, витривалість, наполегливість та цілеспрямованість, бажаючи стати студентами Запорізького національного університету.
На думку представників факультету фізичного виховання, які брали участь у проведенні творчих конкурсів, вступники не лише розкрили свої здібності, але й показали гарний рівень підготовки, склавши всі нормативи на рівні шкільної програми. Загалом, усі вони продемонстрували достатньо високі результати. Викладачі, які брали участь у проведенні творчого конкурсу висловили сподівання побачити вступників на початку навчального року студентами факультету фізичного виховання.
Відзначимо, що результати творчих конкурсів, з якими можуть ознайомитись вступники, були оприлюднені на сайті приймальної комісії ЗНУ. Також нагадаємо, що 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку для тих абітурієнтів, які вступають до вишу на бюджетну форму навчання на основі ЗНО, вступних іспитів та творчих конкурсів. Тож, всі абітурієнти, які вступають на факультет фізичного виховання можуть незабаром ознайомитись із ними.

Олена Переверзєва

Схожі новини