Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першого серпня в ЗНУ оприлюднять рейтингові списки абітурієнтів

Першого серпня в ЗНУ оприлюднять рейтингові списки абітурієнтів

Першого серпня  в ЗНУ оприлюднять рейтингові списки абітурієнтів
31.07.2017 14:28 Все Головні новини Університет приймальна комісія вступна кампанія-2017

Співробітники приймальної комісії Запорізького національного університету нагадують усім цьогорічним абітурієнтам про початок нового, винятково важливого етапу вступної кампанії-2017. Першого серпня, до 12 години буде оприлюднено перелік вступників, які отримають рекомендації на бюджетні місця за результатами адресного розміщення держзамовлення.

Із відповідними рейтингові списками абітурієнти зможуть ознайомитися на спеціальних стендах, розміщених біля навчального корпусу ЗНУ № 2 (Жуковського, 66б).
Також перелік вступників оприлюднять на сторінці приймальної комісії на сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk Водночас їх розмістять на сайті http://www.vstup.info/ Ще один спосіб для абітурієнтів дізнатися про їхні місця в рейтингових списках – звернутися до свої електронних кабінетів, де буде розміщена всянеобхідна інформація.
Просимо всіх зацікавлених осіб звернути особливу увагу на те, що вступники, яким будуть надані рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12 години 5 серпня. У цьому випадку їхнє зарахування на ці місця проводиться не пізніше 12 години 7 серпня.
До 18 серпня відбуватиметься переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.
Якщо у Вас виникли запитання щодо порядку дій, необхідних для зарахування на місця державного (регіонального) замовлення, представники приймальної комісії нададуть вам усю потрібну інформацію. Для цього треба звернутися за адресою: вул. Жуковського, 66б, каб. 114, 115 або зателефонувати: 289-12-68.

Схожі новини