Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті провели консультацію для персоналу пункту ЗНО з права

В університеті провели консультацію для персоналу пункту ЗНО з права

В університеті провели консультацію для персоналу пункту ЗНО з права
31.07.2017 15:01 Все Головні новини Університет вступна кампанія-2017 ЗНО з права

Запорізький національний університет – базовий у Запорізькій області для проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право». Зараз у виші триває плідна підготовка до цього ЗНО. Зокрема, тридцять першого липня для майбутніх старших інструкторів, інструкторів та чергових, задіяних у цьому випробуванні, провели інформаційно-консультаційну зустріч.

Організаторами і координаторами проведення заходу стали начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська і директор Запорізького обласного науково-методичного центру моніторингу якості освіти Світлана Павлова.
Світлана Павлова, вітаючи присутніх на консультації викладачів і співробітників вищих навчальних закладів міста та представників шкіл і гімназій, наголосила, що на них цього року покладена відповідальна місія. Минулого року ЗНО з «Права» уже пройшло успішну апробацію на базі Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Однак, цього року вперше його проведуть в усіх обласних центрах України.
Учасникам зустрічі нагадали, що письмовий іспит майбутні магістранти зі спеціальності «Право» складатимуть уже за кілька днів – 3 серпня. При цьому саме ЗНО розраховане на 4 години, адже воно включає три блоки завдань. На виконання першого – тесту із загальних навчальних правничих компетентностей – відведено 75 хвилин (по 25 хвилин на перевірку аналітичного, критичного і системного мислення). Тест із шести базових юридичних дисциплін: конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право – абітурієнти виконуватимуть 105 хвилин. А на демонстрацію своїх знань із іноземної мови (англійської, німецької чи французької) вступникам відводиться 60 хвилин.
Крім того, на базі ЗНУ єдине фахове випробування складатимуть абітурієнти з особливими потребами. Для них у виші створять всі умови для комфортного складання тесту. А на виконання його завдань наказом Міністерства освіти і науки України їм відведуть додаткових 30 хвилин. Також рід час консультації інструкторам і старшим інструкторам нагадали про ключові моменти проведення зовнішнього незалежного оцінювання зі спеціальності «Право».
Усі учасники зустрічі оцінили її як дуже важливу, актуальну й інформаційно насичену. Своєю чергою, Юлія Паскевська та Світлана Павлова висловили переконання, що єдине фахове вступне випробування пройде чітко та злагоджено. Адже весь персонал пункту зовнішнього незалежного оцінювання складається із досвідчених відповідальних працівників вищих навчальних закладів та шкіл. Вони вже упродовж багатьох років беруть участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, яке щоразу проходить на базі ЗНУ.

Таміла Тарасенко

Схожі новини