Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Баранецька Анна Дмитрівна

Баранецька Анна Дмитрівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри.

Контакти

Розклад консультацій

 • п’ятниця: 11.25-12.45,
 • вівторок 12.45-14.30
 • Дисципліни

  • «Масові комунікації»
  • «Стратегічні комунікації»
  • «Інформаційна справа у бізнесі»
  • «Інформаційно-комунікаційний менеджмент»
  • «Управління медіа»
  • «Візуалізація даних»
  • «Журналістська етика»
  • «Стратегічний менеджмент комунікацій»
  • «Репутаційні та іміджеві технології»
  • "Проєктна діяльність в інформаційно-комунікаційній сфері"

  Біографія

  Закінчила з відзнакою факультет журналістики Запорізького національного університету, отримала диплом магістра.

  Працювала на посаді редактора Творчого об’єднання інформаційних програм Запорізької обласної державної телерадіокомпанії.

  З 2006 року працює на факультеті журналістики Запорізького національного університету.

  У 2015 році закінчила аспірантуру (Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка), захистила дисертацію за спеціальністю 27.00.01 – теорія та історія соціальних комунікацій.

  2016 р. – стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» (м. Прага).

  У 2017 р. брала участь у роботі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (за підтримки Міжнародної ради досліджень і обмінів IREX).

  У 2019 р. пройшла науково-педагогічне стажування «Проблеми та процес реформування освіти в галузі соціальних комунікацій в Україні та країнах ЄС» (м. Влоцлавек, Куявський університет, Республіка Польща).

  У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації, професійного розвитку, стажування (виготовлення медіапродуктів) в обсязі 62 години (2 кредити) за програмою Всеукраїнського медіафестивалю студентів та викладачів журналістики «Праволюдяність: Медіафест 2020» на тему «COVID-19: нові виклики й можливості для прав людини та медіа України».

  У період з 16 лютого до 27 серпня 2021 року пройшла професійне стажування та підвищення кваліфікації викладача журналістики за спеціальною партнерською програмою «Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики» (м. Київ, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН в Україні, Міністерство закордонних справ Данії).

  Член Запорізької обласної організації «Національна спілка журналістів України».

  Наукова робота

  Автор понад 30 наукових та навчально-методичнихпраць та співавтор колективних монографій «Медіакультура в контексті міждисциплінарних досліджень» (2017) та «Прикладні дослідження формування сучасного соціально-комунікаційного простору України в умовах становлення інформаційного суспільства» (2021).

  Опубліковано статтю у співавторстві в міжнародному виданні: Аnastasiia Bessarab, Olha Mitchuk, Anna Baranetska, Natalia Kodatska, Olha Kvasnytsia, Galyna Mykytiv. Social Networks as a Phenomenon of the Information Society. Journal of Optimization in Industrial Engineering. С. 35-42. (Scopus) URL: http://www.qjie.ir/article_677811.html

  Journal of Optimization in Industrial Engineering

  Vol.14, Issue 1, Winter & Spring 2021, 35-42

  DOI: 10.22094/JOIE.2020.677811

  Інформація надана факультетом журналістики

  Баранецька Анна Дмитрівна