Головна сторінка / Викладачі / Ванюк Дар’я Валеріївна

Ванюк Дар’я Валеріївна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичного виховання

Кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент , доцент кафедри

Розклад консультацій

• Пн. 13:00-15:00
  • Чт. 11:00-12:00
  • Дисципліни

• Фізичне виховання

Біографія

Ванюк Дар’я Валеріївна народилась 8 жовтня 1982 р у м. Запоріжжя. МС України з волейболу. Багаторазова чемпіонка України та володар кубка України. Входила в склад молодіжних та національної збірної команди України. Виступала у провідних клубах Німеччини , Росії , Ізраїлю. У 2018 році у складі збірної команди стала чемпіонкою Європи серед ветеранів у категорії 35+. У 2005 році закінчила з відзнакою Запорізький інститут державного та муніципального управління за спеціальністю - фізична реабілітація, та здобула кваліфікацію – магістр фізичної реабілітації, викладач вищих навчальних закладів.У 2006 році закінчила Харківську державну академію фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобула кваліфікацію магістра тренера дослідника. Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, 24.00.01 – Олімпійський та професійний спорт. Тема дисертації: «Шляхи підвищення фізичної підготовленості волейболісток високої кваліфікації у змагальному періоді річного циклу підготовки». У 2021 році отримала звання доцента. З 2013 року працює в ЗНУ.

Наукова робота

У 2010-2012 рр. навчалась у аспірантурі ЗНУ. .У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня «кандидат наук з фізичного виховання і спорту» за спеціальністю 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт. Тема дисертації: «Шляхи підвищення фізичної підготовленості волейболісток високої кваліфікації у змагальному періоді річного циклу підготовки». Має 27 наукових робіт, в тому числі статті в Scopus та 5 робіт навчально-методичного характеру. У 2021отримала звання доцента.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Ванюк Дар’я Валеріївна