Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Царенко Катерина Валеріївна

Царенко Катерина Валеріївна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної терапії та ерготерапії

Доцент

Дисципліни

  • Види оздоровчо-рекреаційної рухової активності
  • Адаптивний спорт
  • Фітнес технології
  • Лікувальна фізична культура
  • Атлетизм

Біографія

У 2009 році закінчила факультет фізичного виховання Запорізького національного університету та здобула кваліфікацію магістр фізичного виховання і спорту, викладач вищих навчальних закладів, керівник установи фізкультурно-спортивного напряму. Під час навчання в університеті 2008 році проходила навчання на курсах «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки».

У 2009 році почала працювати на факультеті фізичного виховання, Запорізького національного університету на кафедрі Олімпійського та професійного спорту.

Працюючи в якості асистента кафедри, у 2011 році отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою школи педагогічної майстерності ЗНУ.

У 2014 році вступила до аспірантури Запорізького національного університету за спеціальністю 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» та у 2017 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Розвиток професійно-педагогічної компетенції тренерів-викладачів у процесі підвищення кваліфікації».

Навчання в аспірантурі поєднує з навчанням в магістратурі. У 2015 році закінчила «Класичний приватний університет», та здобула ступінь магістра за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».

Окрім підвищення кваліфікації на кафедрі фізичної реабілітації Дніпровської державної академії фізичної культури та спорту, де у 2019 році було отримано посвідчення з курсу Фізична реабілітація, фізична терапія та ерготерапія, пройдене міжнародне стажування за кордоном в Вищій школі суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля WSSP(Польща), Факультет Науки про здоров’я 2020 рік.

Наукова робота

Царенко К.В. автор понад 15 статей у наукових фахових виданнях України, 2 статті у виданні, включеному до наукометричної бази WebofScience, 3 статті у виданнях, включеному до наукометричної бази IndexCopernicus,приймала участь у 8 наукових конференціях різного рівня (Міжнародного рівня, Всеукраїнського рівня) за профілем кафедри.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Царенко Катерина Валеріївна