Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціальної педагогіки та психології долучилися до проведення «БібліоFEST»

Представники факультету соціальної педагогіки та психології долучилися до проведення «БібліоFEST»

Представники факультету соціальної педагогіки та психології долучилися до проведення «БібліоFEST»
02.10.2017 13:39 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну профорієнтаційна діяльність свято

Нещодавно, тридцятого вересня, у нашій державі відзначали Всеукраїнський день бібліотек. Із нагоди цього свята в Запоріжжі вперше проводився «БібліоFEST», в якому активу участь взяли студенти факультету соціальної педагогіки та психології.

«БібліоFEST» – це масштабний захід, в якому взяли участь 20 бібліотек міста. Його метою стало пропагування книги та читання, інформування містян про широкий спектр бібліотечних послуг, які надаються зараз. Захід відбувся за підтримки Запорізької міської ради, міського департаменту культури і туризму та факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Зокрема, студенти спеціальності «Сценічне мистецтво»: Максим Моісеєнко (2 курс) та Ганна Ярошенко (4 курс) були ведучими свята. А студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» 1 та 2 курсів організували кілька локацій із презентацією нашого вишу.

Крім того, у святковому концерті були задіяні учасники навчального театру кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ Дмитро Бабчук та Мікаєл Хачібабян.

Організатори свята були вражені високою майстерністю наших студентів. Вони звернулися до представників факультету з пропозицією подальшої співпраці.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

Схожі новини