Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет продовжує системну роботу з доуніверситетської підготовки обдарованої молоді

Історичний факультет продовжує системну роботу з доуніверситетської підготовки обдарованої молоді

Історичний факультет продовжує системну роботу з доуніверситетської підготовки обдарованої молоді
02.10.2017 13:44 Все Головні новини Факультети Історичний історичний факультет наукова діяльність профорієнтаційна діяльність молода наука перемога

Днями в Києві відбувся фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів і аспірантів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності». Історичний факультет Запорізького національного університету не залишився осторонь від цього важливого заходу. Наш університет у Києві представляв професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександр Давлєтов.

За рішенням компетентного журі 1 місце у фіналі міжнародного конкурсі одержала науково-дослідницька робота учениці Запорізького ліцею № 99 Софії Лиско, науковим консультантом якої є Олександр Давлєтов.

Конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» проводиться в нашій країні із 2003 р. Це – проект Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Тривалий час існування заходу є показником його успішності: інтерес  суспільства до конкурсу з кожним роком зростає, розширюється географія його учасників та тематика конкурсних робіт.

На сьогодні цей проект увійшов до списку заходів Міністерства освіти і науки України. Його матеріали публікуються у найбільш тиражованих науково-методичних журналах – «Історія в рідній школі», «Історія і суспільствознавство в школах України». Членами журі стають відомі українські та закордонні вчені, викладачі та суспільні діячі, а свої роботи на адресу компетентного суддівського комітету надсилають учні, студенти та аспіранти з усіх областей України. Крім того, участь у конкурсі беруть представники освітніх закладів сусідніх країн.

За роки свого існування конкурс здобув підтримку Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. А ще – Запорізького національного університету та інших вищих навчальних закладів, державних та громадських організацій.

 Участь викладачів та майбутніх студентів історичного факультету Запорізького національного університету в конкурсі «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» сприяє популяризації академічних здобутків ЗНУ. До того ж, вона надає можливість здійснення якісного відбору найкращих, справді творчих та талановитих абітурієнтів нашої області задля подальшої підготовки їх до вступу на 1 курс історичного факультету університету.

 

Станіслав Черкасов,

заступник декана історичного

з профорієнтаційної роботи

 

Схожі новини