Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ навчаються громадяни різних країн

У ЗНУ навчаються громадяни різних країн

У ЗНУ навчаються громадяни різних країн
02.10.2017 14:12 Все Головні новини Міжнародний відділ вступ іноземних громадян

Щороку до Запорізького національного університету вступає на навчання значна кількість іноземних громадян, які хочуть здобути високоякісну класичну вищу освіту європейського зразка в різних галузях.

Щороку до Запорізького національного університету вступає на навчання значна кількість іноземних громадян, які хочуть здобути високоякісну класичну вищу освіту європейського зразка в різних галузях.

Так, цього року до вишу вже вступило 10  іноземних студентів на 1 курс (бакалаврат) та до магістратури. Загалом у виші навчається близько 30 іноземних студентів з різних країн, зокрема, з Туркменістану, Марокко, Еквадору і Туреччини. Найбільш популярними серед вступників з іноземних країн є такі факультети, як історичний, факультет іноземної філології, юридичний, факультет фізичного виховання, філологічний та такі спеціальності, як «Правознавство», «Країнознавство»,  «Англійська мова і література», «Психологія», «Соціальна робота», «Фізична реабілітація» та інші.

В ЗНУ також діє підготовче відділення, де іноземні громадяни можуть оволодіти  мовою і основами дисциплін гуманітарного профілю.

Все це свідчить про популярність, високий ступінь довіри до рівня освіти і викладання саме в Запорізькому національному університеті.

Треба зазначити, що прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання іноземців здійснюється в такі строки: 01 липня – 20 жовтня 2017 року - прийом заяв і документів від іноземців, які зараховуються на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб;  03 липня – 27 жовтня 2017 року - строки проведення Запорізьким національним університетом вступних випробувань (співбесіди) для іноземців, які зараховуються на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб. Зарахування на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб буде відбуватись до  до 1 листопада 2017 року.

Нагадаємо 5 необхідних кроків для вступу на навчання до Запорізького національного університету для іноземців. Для цього необхідно:

1. Отримати запрошення на навчання.

2. Отримати візу типу «Д» (04/12) для в'їзду в Україну. (віза типу «Д» не потрібна громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Російської Федерації, Узбекистану).

3. Повідомити університет про в'їзд до України.

4. Після прибуття в Україну звернутися до університету для того, щоб подати документи для зарахування та скласти вступні випробування.

5. Укласти договір та оплатити кошти за навчання.  

За детальною інформацією для вступу на різні спеціальності вишу можна звернутись до Відділу міжнародних зв’язків ЗНУ: вул. Жуковського, 66

Корпус І, Кімната 26. Контакти Відділу міжнародних зв’язків ЗНУ: тел. (061) 289 12 77, Факс (061) 228 75 08, E-mail: vmz@znu.edu.ua

Також можна зайти на сторінку відділу на сайті вишу: http://sites.znu.edu.ua/international-relations/1031.ukr.html

Схожі новини