Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудуться конференції з проблем підготовки докторів філософії (PhD) та вивчення іноземної філології у сучасному світі

У ЗНУ відбудуться конференції з проблем підготовки докторів філософії (PhD) та вивчення іноземної філології у сучасному світі

У ЗНУ відбудуться конференції з проблем підготовки докторів філософії (PhD)  та вивчення іноземної філології у сучасному світі
02.10.2017 15:32 Все Головні новини Університет наукова діяльність конференції

Цей тиждень видався багатим на значні події в академічному житті Запорізького національного університету. Провідні вітчизняні й іноземні науковці завітають до вишу, аби обговорити такі актуальні на сьогодні проблеми, як підготовка докторів філософії (PhD) в умовах реформування вищої освіти України та стан вивчення іноземної філології у ХХІ столітті.

5-6 жовтня в ЗНУ за участю представників Міністерства освіти і науки України пройде Всеукраїнська науково-практична конференція «Підготовка докторів філософі (PhD) в умовах реформування вищої освіти України». Мету заходу його організатори вбачають в обговоренні проблем і перспектив запровадження в нашій країні в 2016 році підготовку докторів філософії (PhD) на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Участь у заході візьмуть представники провідних вищих навчальних закладів країни – проректори з наукової роботи, керівники відділ аспірантур і докторантури, науково-дослідних частин, голови та вчені секретарі спеціалізованих наукових рад тощо.

У колі їхніх інтересів – вироблення рекомендацій щодо існуючої нормативно-правової бази, організаційних, методичних та інституційних засад діяльності аспірантури, присудження наукового ступеня тощо.

Пленарне засідання розпочнеться о 9.30 в актовій залі навчального корпусу № 2 (вул. Жуковського, 66 б).

6-7 жовтня на базі факультету іноземної філології ЗНУ відбудеться IX міжнародна наукова конференція «Іноземна філологія у ХХІ столітті». Співорганізатори заходу - Університет Чукурова (Туреччина) та Університет дю Мен (Франція).

У рамках її проведення науковці традиційно розглянуть такі актуальні питання, як лінгво-когнітивні дослідження мовних одиниць, лінгвістики тексту та дискурсології, лінгвокультурологічні та етнолінгвістичні студії, функціональне та лінгвопрагматичне вивчення мовних одиниць, розвиток словникового складу германських та романських мов», філософія та методологія лінгвістичних досліджень,і проблеми лінгвосинергетики тощо.

Пленарне засідання розпочнеться 6 жовтня об 11.00 в аудиторії 423 навчального корпусу №2 (вул. Жуковського, 66б).

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у роботі цих наукових зібрань.

 

Схожі новини