Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики зустрілися з редактором запорізького новинного сайту

05.10.2017 10:04 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес зустріч

Четвертого жовтня до студентів 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» факультету журналістики завітала випускниця ЗНУ, редактор сайту «Индустриальное Запорожье» Діана Семенова.

Гостя поділилася історією свого кар’єрного шляху, що розпочався ще під час навчання, окреслила свої обов’язки як редактора інтернет-видання. "Моя порада студентам – починати працювати якомога раніше", – наголосила Діана, розповідаючи про переваги та недоліки позаштатної співпраці з друкованими медіа.

Також  під час зустрічі порушувалась тема унікальності контенту інтернет-ресурсів Запорізької області та їхній тематичний спектр. Редактор зазначила, що наше місто лідирує за кількістю негативних новин у журналістських матеріалах, адже шпальти періодичних видань переповнені публікаціями про вбивства, крадіжки, аварії, що набирають найбільшу кількість переглядів.

Корисною для майбутніх фахівців із редагування була інформація про особливості роботи в інтернет-виданні, зокрема про оперативність ЗМІ, яка передбачає швидкий темп підготовки публікацій, що не повинен впливати на їх якість.

Розповідь Діани Семенової викликала багато запитань у студентів, які цікавилися просуванням інтернет-видань у соціальних мережах, рекламою на сторінках сайту, жанровою специфікою матеріалів та особливостями редагування мережевого контенту.

Наприкінці заходу студентам повідомили, що це – тільки перша зустріч із фахівцями-практиками у рамках вивчення исципліни "Редагування інтернет-контенту" (викладач – доцент кафедри видавничої справи та редагуванняАнастасія Кондрико), найближчим часом заплановано ще кілька подібних інформативних заходів.

Світлана Развєнкова,

студентка 3 курсу факультету журналістики