Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відбувся концерт до Дня працівників освіти

На факультеті іноземної філології відбувся концерт до Дня працівників освіти

На факультеті іноземної філології відбувся концерт до Дня працівників освіти
05.10.2017 10:08 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології студентська рада свято концерт

Днями студенти факультету іноземної філології ЗНУ організували святковий концерт, який присвятили своїм викладачам. На факультеті багато творчих особистостей, тож вони вирішили до Дня працівників освіти підготувати кілька яскравих концертних номерів.

Організатором заходу та його ведучою стала голова культурно-масового сектору студентської ради факультету Анна Манькус. А інші студенти охоче відгукнулися на її заклик порадувати викладачів та одногрупників своїми талантами та подарувати всім гарний настрій.

Так, усі присутні на заході високо оцінили ліричні та яскраві вокальні виступи Маргарити Нагули й Анастасії Лишнікової. До речі, за традицією, яка склалася на факультеті, їхні виступи були англомовними. Глядачі зустріли відомі пісні гучними оплесками, а дехто став підспівувати артисткам.

Завершальним акордом концерту став виступ голови студентської ради факультету Аль Наджар Ільяса, який зачитав авторський вірш присвячений викладачам.

Такі творчі привітання до головних державних свят давно вже стали доброю традицією для факультету. Декан факультету іноземної філології, доцент Галина Морошкіна та представники різних кафедр високо оцінили прагнення студентів порадувати наставників. Вони щиро подякували студентам-активістам та запевнили, що високо цінують їхні творчі таланти.

 

Владислава Хомутова,

студентка факультету журналістики

 

Схожі новини