Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики пройшов майстер-клас із написання наукових робіт

На факультеті журналістики пройшов майстер-клас із написання наукових робіт

10.10.2017 09:46 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики молода наука Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених майстер-клас

Дев’ятого жовтня на факультеті журналістики ЗНУ провели майстер-класи щодо правил написання й оформлення наукових робіт для студентів 2 курсу спеціальності «Реклама і зв’язки із громадськістю». Організаторами заходу стали голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету Ілона Давиденкова та голова наукового сектору студентської ради факультету журналістики Софія Кущ.

Цей захід – один із низки майстер-класів, що проводиться на факультеті задля покращення практичних навичок представників 2 курсу, необхідних їм для написання наукових робіт. Цього разу в рамках заходу студентам розповіли про правила та стандарти оформлення тез на наукові конференції. Їм надали практичні поради щодо того, як відповідально підійти до написання курсових робіт і вдало захистити результати своїх наукових розвідок.

Також другокурсники під час проведення майстер-класу виконували практичні завдання. Вони змогли поставити доповідачам важливі для них запитання, пов’язані з науковою діяльністю. Крім того, молоді науковці поділилися зі студентами лайфхаками та секретами, які у подальшому допоможуть їм у написанні як наукових статей, так і курсових робіт. Організатори заходу відзначили активність другокурсників, які скористалися нагодою. аби більше дізнатися у старшокурсників про студентську наукову діяльність у ЗНУ.

Факультет журналістики