Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті визначили переможців конкурсу на звання кращого мисливствознавця

На біологічному факультеті визначили переможців конкурсу на звання кращого мисливствознавця

На біологічному факультеті визначили переможців конкурсу на звання кращого мисливствознавця
10.10.2017 09:48 Все Головні новини Факультети Біологічний біологічний факультет освітній процес наукова діяльність конкурс перемога

Дев’ятого жовтня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся Конкурс на звання найкращого мисливствознавця. Цього року традиційний для викладачів і студентів захід походив у рамках святкування 30-річчя із дня заснування факультету. Тому й організатори, й учасники заходу приділили завданням конкурсу, а також боротьбі за перемогу особливу увагу.

Організатором заходу став завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, а ведучими конкурсу були аспіранти кафедри Ольга Білоконь та Костянтин Коперчук.

У заході взяли участь 11 студентів 1-4 курсів. Конкурс було проведено у форматі вікторини: за кожну правильну відповідь учасник отримував 1 бал, переможцем мав стати той, хто збере найбільшу їх кількість. Для перемоги студенти мали пройти три етапи: перший провели у форматі «запитання-відповідь». На другому етапі студенти мали за фото визначити, яка саме тварина перед ними, а підчас третього етапу учасникам довелося не лише визначати тварину, а й згадувати, як вона називається латиною.

Питання першого етапу стосувалися, зокрема правил поведінки лісі, нюансів, пов’язаних із заняттям мисливством і навіть правил отримання ліцензії на полювання. Хитре запитання «Чому білі ведмеді не їдять пінгвінів?» сподобалося конкурсантам найбільше.

Найкращим мисливствознавцем факультету за результатами проведення конкурсу визнали третьокурсника Дмитра Полякова. Крім того, 1 місце присудили четвертокурсниці Анастасії Матвієнко. А 2 місце розділили між собою студенти 4 курсу Пилип Бусаров та Єгор Борисов.

Організатори заходу привітали переможців і побажали їм подальших успіхів у навчанні.

 

Маргарита Безбородова,

студентка факультету журналістики

 

 

 

Схожі новини