Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці юридичного факультету провели міні-конференцію з питань інтелектуальної власності

Молоді науковці юридичного факультету провели міні-конференцію з питань інтелектуальної власності

Молоді науковці юридичного факультету провели міні-конференцію з питань інтелектуальної власності
11.10.2017 13:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Юридичний факультет освітній процес Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених конференція

Десятого жовтня на юридичному факультеті Запорізького національного університету провели міні-конференцію з питань інтелектуальної власності. Захід організували представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених юридичного факультету.

Основною темою зібрання юних науковців стало обговорення законодавство України у галузі інтелектуальної власності та його правозастосування в євроінтеграційному вимірі. 

Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць всебічно підтримує прагнення студентів займатися науковою діяльністю. Вона привітала учасників заходу, відзначила їхню ініціативність і побажала їм плідного обговорення актуального для всієї вітчизняної правової спільноти питання.

У рамках міні-конференції її учасники заслухали виступи студентів щодо актуальних проблем у галузі інтелектуальної власності (доповідач – Анастасія Козинець), порівняльних аспектів регулювання інтелектуальної власності в Україні та країнах ЄС(доповідач – Олександр Федоров) та щодо сучасного стану та суперечностей формування інтелектуальної безпеки в Україні (доповідач – Ярослав Тимошенко).

Учасники заходу, підбиваючи підсумки проведення конференції, оцінили такий формат опанування додаткових знань із різних галузей права, як дуже цікавий і пізнавальний.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини