Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Домніч Андрій Валерійович

Домніч Андрій Валерійович

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра загальної та прикладної екології і зоології

Кандидат біологічних наук, старший викладач

Дисципліни

  • «Екологічне інспектування»
  • «Еволюційна екологія»
  • «Практична та функціональна зоологія»
  • «Екологія тварин»
  • «Великий практикум з мисливствознавства та іхтіології»

Графік консультацій

  • Четвер, П’ятниця 11:00-12:00  ауд. 217

Біографія

Етапи наукової діяльності: у 2010 році закінчив магістратуру біологічного факультету за спеціальністю «Мисливствознавство та іхтіологія» Запорізького національного університету. З вересня 2010 року вступив до очної аспірантури на кафедрі «загальної та прикладної екології і зоології», у березні 2015 року закінчив аспірантуру. Асистент кафедри «загальної та прикладної екології і зоології» з 2010 по 2014 рр., з 2014 р. працював на посаді викладача, з 2015 р. переведений на посаду старшого викладача. З У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат біологічних наук за спеціальністю 03.00.16 «Екологія» за темою: «Ратичні як структурно-функціональний елемент острівних заповідно-охоронних територій південного сходу України» в Дніпропетровському національному університеті (м. Дніпро).

Забезпечує викладання дисциплін: «Екологічне інспектування», «Еволюційна екологія», «Практична та функціональна зоологія», «Екологія тварин», «Великий практикум з мисливствознавства та іхтіології»,здійснює керівництво курсовими, дипломними, магістерськими роботами та забезпечує проведення навчальної загально-екологічної практики на території о. Бірючий у Азово-Сиваському національному природному парку.

Наукова робота

Автор більш як 35 наукових публікацій які входять до більш ніж 10 спеціалізованих видань переліку ВАК України, з яких 3 публікації входять в журнали з імпакт фактором.

Наукові інтереси стосуються Екології диких ратичних та хижих тварин, степової біоценології. Основні напрямки досліджень: Степова біоценологія, дикі ратичні та хижі тварини, енергетичний баланс екосистем, поведінка диких ратичних та хижих тварин, міграційни процеси.

Інформація надана біологічним факультетом

Домніч Андрій Валерійович