Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики для студентів влаштували літературну годину

На факультеті журналістики для студентів влаштували літературну годину

На факультеті журналістики для студентів влаштували літературну годину
18.10.2017 08:44 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених дозвілля

Нещодавно на факультеті журналістики ЗНУ провели культурно-науковий захід «Літературні посиденьки біля реклами» для студентів 1 курсу спеціальності «Реклама і зв’язки із громадськістю». Організаторами заходу стали голова наукового сектору факультету журналістики Софія Кущ та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету Ілона Давиденкова. Захід проходив у рамках вивчення дисципліни літературний стиль.

Під час літературних посиденьок старшокурсниці розповіли студентам 1 курсу, чому вивчення літератури є важливим та актуальним для студентів факультету журналістики. Так, студентка 4 курсу Марина Закарлюка зазначила, що сьогодні ми доволі часто зустрічаємо використання літературних мотивів та образів у рекламній галузі. Тому, на її думку, фахівцям із реклами потрібно бути добре підготовленим та гарно орієнтуватися у літературі.

Студенти 4 курсу запропонував переглянути добірку спецпроектів вітчизняних мас-медіа, у яких використанні твори українських та зарубіжних митців. Також пули продемонстровані рекламні ролики із використанням літературних мотивів та соціальна реклама про читання. Окрім того старшокурсниці запропонували виконати декілька завдань, що безпосередньопов’язані з рекламою та літературою.

Студентам-першокурсникам також запропонували продемонструвати свої літературні таланти. Так, авторські літературні твори продекламували Тетяна Гурова, Андрій Чернов та Владислав Білоконь.

Студентка 1 курсу Юлія Кошель із цього приводу зазначила: «Я навчаюсь із цими людьми лише місяць, тому ми ще багато чого не знаємо один про одного. Сьогоднішній інтерактивний захід, який влаштував для нас четвертий курс, виявився надзвичайно цікавим та корисним для нашої групи. Ми дізналися багато нового про таланти своїх одногрупників та змогли краще познайомитися. Окрім того, дівчата показали нам, що усі дисципліни, які ми вивчаємо є дуже важливими для нашого розвитку як майбутніх професіоналів».

Студентка 4 курсу Анна Брикова, розповідаючи про свої враження від участі у заході, відзначила: «Я була вражена талантами студентів першого курсом та приємно здивована. Вони такі активні та енергійні. А їх твори неймовірно щирі та проникливі. У нас – чудовий перший курс

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини