Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економісти ЗНУ привітали зі святом Захисників Вітчизни – ветеранів та гостей факультету

Економісти ЗНУ привітали зі святом Захисників Вітчизни – ветеранів та гостей факультету

Економісти ЗНУ привітали зі святом Захисників Вітчизни – ветеранів та гостей факультету
18.10.2017 10:57 Все Головні новини Факультети Економічний економічний факультет День захисника України свято концерт патріотичне виховання

Напередодні свят – Дня визволення Запоріжжя від фашистських загарбників та Дня захисника України – на економічному факультеті ЗНУ відбулися урочистості, під час яких привітали викладачів-ветеранів та гостей економічного факультету. Для них студенти підготували святковий концерт, а представники деканату висловили слова вдячності та вручили подарунки.  Із молоддю також зустрівся полковник поліції, учасник АТО, командир (на той час) міліцейського спецпідрозділу, що у 2014 році брав участь у звільненні окупованих українських міст Краматорська та Слов’янська, Андрій Долинний.

На економічному факультеті сьогодні працюють багато шанованих ветеранів, знаних науковців та викладачів – це професори кафедри фінансів, банківської справи та страхування Володимир Бугай та Анатолій Кущик, доценти цієї кафедри Андрій Линенко, а також кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Іван Колобердянко та інші. Саме їм цього дня були адресовані щирі слова подяки від жіночої половини факультету та від молоді, для якої вони є взірцем для наслідування.

Звертаючись із привітаннями до гостей свята, декан Алла Череп підкреслила, що 14 жовтня широким загалом святкуємо потрійне свято – День Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою Запорізького краю, День Українського козацтва та День захисника України. Саме тому разом у залі зібралися учасники АТО, ветерани, волонтери, а також ті, хто у навчальних аудиторіях сприяють зміцненню економічної безпеки країни, виховують молодих фахівців і патріотів.

До свята студенти підготували плакати, якими прикрасили залу. Вони зобразили на папері свої заповітні сподівання та прагнення: символи-обереги, побажання мирного неба, щасливого життя й родинного затишку, привітання зі святом.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з поля бою. Їм та усім захисникам Вітчизни були присвячені віршовані рядки, пісні, які виконали студентки економічного факультету Інна Коваленко, Ганна Гунчак та Альона Рубан.

Зі словами привітання до свята та настанови до молоді звернувся гість, учасник АТО Андрій Долинний. Він згадав, як вперше три роки тому святкували широким загалом визначне для кожного українця свято на Хортиці, а також підкреслив, що це – не тільки чоловіче свято, як зазвичай прийнято вважати, адже свободу Вітчизни сьогодні на рівних із чоловіками виборюють й жінки – на передовій, серед волонтерів, які працюють на різних територіях країни, дружини військових усіляко підтримують своїх чоловіків і їхні сім’ї тощо. Гість також побажав, аби усі українці спільно працювали задля того, аби настав мир і молоді не довелося пережити страшні моменти війни.

 Наприкінці заходу ветеранів факультету та гостей привітали представники деканату: вони вручили пам’ятні подарунками і висловили слова вдячності усім захисникам рідної Батьківщини. Присутні на святі разом взяли участь у фотосесії, аби залишити спогади про цей день у пам’ятному альбомі.

 

Олена Хлистун

Схожі новини