Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває обов’язковий медичний огляд для студентів 1 курсу

У ЗНУ триває обов’язковий медичний огляд для студентів 1 курсу

У ЗНУ триває обов’язковий медичний огляд для студентів 1 курсу
19.10.2017 14:23 Все Головні новини Медогляд студентів

Нещодавно  у Запорізькому національному університеті стартував щорічний комплексний медичний огляд для студентів першого курсу вишу. Значна увага в університеті приділяється стану здоров’я молодого покоління, тому студентів закликають вчасно проходити обстеження і звертатись за наявності проблем до медичних фахівців. Зазначимо, що медичний огляд є обов’язковим для усіх студентів Запорізького національного університету.

Помічник ректора Запорізького національного університету Іван Наливайко зазначив, що з 17 жовтня  до 16 листопада усі першокурсники мають можливість перевірити власний стан здоров’я. Для цього медпункт ЗНУ забезпечили усім необхідним обладнанням, а медичний персонал докладає усіх зусиль, аби максимально ефективно провести огляд студентів, який включає огляд терапевта та гінеколога. При цьому для проходження медогляду, який триває з 9.00-13.00, бажано мати із собою дитячу амбулаторну картку,  дані про проходження флюорографії та карту профілактичних  щеплень (форма 063).

Відзначимо, що медогляд дозволяє проаналізувати стан здоров’я людини, виявити відхилення за наявності таких, визначити чи необхідно зарахувати студента до певної групи «за станом здоров’я» та забезпечити організм тими фізичними навантаженнями, які дозволено саме йому.
Для уникнення небажаних наслідків зі здоров’ям студентів усі першокурсники мають з’явитися до медичного пункту для студентів, який розташований у 6 навчальному корпусі (1 каб.) у відповідні терміни згідно з графіком, який додається.

 

 

                            

 

Схожі новини