Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету ЗНУ Данило Гречковський став бронзовим призером відкритого чемпіонату Угорщини з Шотокан карате-до та виграв Кубок України

20.10.2017 08:53 Все Головні новини Факультети Юридичний

В кінці вересня відбувся відкритий чемпіонат Угорщини з Шотокан карате-до у передмісті Будапешту. В змаганнях брали участь збірні країн Словенії, Чехії, Угорщини та України. Україну на цих змаганнях представляли спортсмени із Запоріжжя та  Івано-Франківську. В складі збірної України виступав майстер спорту, багаторазовий призер чемпіонатів України, студент юридичного факультету Запорізького національного університету Данило Гречковський, який  в запеклому поєдинку за третє місце подолав представника Чеської Республіки, ставши бронзовим призером змагань.

Повернувшись до України Данило взяв участь у черговому Кубку України із Шотокан карате-до, який відбувся 8 жовтня в столиці України. У фінальному поєдинку Данило зустрівся із діючим чемпіоном Європи Русланом Садиковим. Поєдинок завершився перемогою Данила, який став діючим володарем кубка України з Шотокан карате-до.