Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам-науковцям ЗНУ розповіли про переваги участі в програмі «Завтра.UA»

Студентам-науковцям ЗНУ розповіли про переваги участі в програмі «Завтра.UA»

Студентам-науковцям ЗНУ розповіли про переваги участі в програмі «Завтра.UA»
20.10.2017 10:46 Все Головні новини Науково-дослідна частина наукова діяльність молода наука стипендіальна програма «Завтра UA»

Дев’ятнадцятого жовтня, за сприяння науково-дослідної частини ЗНУ, в рамках початку ХІІ конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» керівник «Business-Leader School KNU», бізнес-тренер, стипендіат програми «Завтра.UA» Володимир Зубченко провів для студентів вишу тренінг «Як заявити про себе голосно?».

На початку заходу Володимир Зубченко презентував стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Він розповів аудиторії про можливості та переваги, які відкриваються перед учасниками проекту, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд. За його словами, загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Тож усі учасники проекту мають пройти суворий відбір. Щороку на участь у програмі надходить кілька тисяч сильних наукових робіт. При цьому серед її переможців-стипендіатів щороку є представники ЗНУ.

Під час командотворчого тренінгу, мова йшла про: способи покращення ефективності як особистісної, так і командної техніки управління проектами у різних сферах діяльності сучасної людини (інноваційної, бізнесової, творчої). Також він окреслив базові техніки pitch-презентацій. Крім того, учасники заходу розглянули методи фінансового моделювання та проектування.

Охочі більше дізнатися про особливості участі у Стипендіальній програмі «Завтра.UA», зокрема про можливості, які вона відкриває перед своїми учасниками, а також подати заявку на участь у конкурсі можуть на сайті програми www.zavtra.in.ua. до 30 листопада 2017 р.

Нагадаємо, що Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації проектів соціального та бізнес спрямування (вже підтримано більше 160 ініціатив). Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

На переможців конкурсу чекає річна щомісячна стипендія у розмірі 1677 грн, а також можливість одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

 

Науково-дослідна частина

 

Схожі новини