Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті презентували унікальне правознавче видання

На юридичному факультеті презентували унікальне правознавче видання

На юридичному факультеті презентували унікальне  правознавче видання
23.10.2017 08:57 Все Головні новини Юридичний факультет освітній процес презентація

Днями на юридичному факультеті ЗНУ відбулася презентація унікального довідникового видання «Службове право України: словник термінів». Його підготував авторський колектив, до складу якого увійшли представники наукових правничих шкіл Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Чернігівців, Ужгорода за загальної редакцією професорів юридичного факультету вишу – декана Тетяни Коломоєць і завідувача кафедри адміністративного та господарського права Валерія Колпакова.

Уперше за останні десять років учені підготували довідникове видання, яке об’єднало більше 10 000 термінів зі службового права України. Ґрунтовний підхід авторів до кожного терміну дозволив висвітити його етимологічний й доктринальний, нормативний аспекти.
У виданні можна знайти як загально відомі терміни, так й ті, які з’явилися нещодавно, запозичені сучасною правовою наукою й нормотворцями у процесі імплементації європейських та міжнародних правових стандартів.
Словник становить інтерес для науковців, які поглиблено досліджують проблематику службового права, для студентів та викладачів й може використовуватися у освітньому процесі. Також він буде корисним для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та інших осіб, діяльність яких пов’язана із публічною службою.

Юридичний факультет