Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили претендентів, які візьмуть участь у конкурсі «Студент року -2017»

У ЗНУ визначили претендентів, які візьмуть участь у конкурсі «Студент року -2017»

У ЗНУ визначили претендентів, які візьмуть участь у конкурсі «Студент року -2017»
25.10.2017 08:27 Все Головні новини Конкурс Студент року

24 жовтня у Запорізькому національному університеті відбулося загальноуніверситетське засідання комісії, присвячене визначенню кандидатів, які візьмуть участь в цьогорічному конкурсу «Студент року».

Треба зазначити, що організатором факультетського та університетського етапу конкурсу в ЗНУ є відділ виховної роботи Запорізького національного університету. А сам конкурс щорічно проводиться за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.
Основною метою та завданням конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, стимулювання зацікавленості студентів до підвищення свого інтелектуального рівня, формування національної свідомості у молоді, створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці та стимулювання студентів до формування активної громадської позиції. Загалом цей конкурс складається з 3 етапів: факультетського, університетського та між університетського.
До складу загальноуніверситетської комісії увійшли представники ректорату: голова комісії – в.о. ректора університету Олександр Бондар, заступник голови комісії - помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, директор Центру культури Юлія Янько, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, голова профспілкового комітету ЗНУ Борис Павловський, директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас, а також представник студентської ради університету Едуард Бойко. Вони проаналізували подані документи усіх претендентів, їх активність і результати їх діяльності у всіх номінаціях та обрали кандидатів на обласний конкурс «Студент року - 2017» від Запорізького національного університету.
За даними комісії всього було подано 63 заявки майже від усіх факультетів на участь у конкурсі, крім математичного та історичного. Так, більш активними виявились представники факультету журналістики та юридичного факультету, при цьому найбільше було подано претендентів в номінації «Студент – вчений» - 10.
Переможці від ЗНУ обирались університетською комісією після розгляду матеріалів, поданих факультетськими комісіями. Основними критеріями в різних номінаціях для обрання кращих були: значні успіхи і досягнення у розвитку студентського самоврядування університету на рівні області та країни, активна участь у громадському житті університету, міста і області, успішні виступи на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах художньої самодіяльності, наукових конкурсах та олімпіадах, значна кількість публікацій та патентів, досягнення з олімпійських видів спорту, успіхи в журналістській справі та в ЗМІ, участь в організації волонтерських рухів, патріотичних заходів та акцій, бал залікової книжки, відвідуваність занять, активна участь у суспільному житті факультету, а також участь у наукових, спортивних і культурно-масових заходах та інші досягнення.
Тож, за результатами засідання серед переможців університетського етапу конкурсу в різних номінаціях опинились:
« Студент – лідер студентського самоврядування року» - Олександра Баркова (філологічний факультет, 4 курс);
«Студент – суспільний діяч року» – Марія Пересипко (факультет соціології та управління, 4 курс);
«Студент – вчений року» – Микита Жуков (юридичний факультет, 2 курс магістратура);
«Студент – староста року» – Олександра Ліпс (філологічний факультет, 2 курс);
«Студент – спортсмен року» – Марина Скамарохова ( факультет менеджменту, 4 курс);
«Студент – журналіст року» - Валерія Сіденко (економічний факультет, 4 курс);
«Студент – волонтер року» - в університетському етапі перемогли дві студентки: Юлія Порада (ФІФ) та Анна Резніченко (СПП, 1 курс магістратура), проте на обласному рівні ЗНУ представить Анна Резніченко.
«Студент – патріот року» - Дмитро Єрохін (юридичний факультет, 4 курс)
«Студент – артист року» – Анна Гунчак (економічний факультет, 4 курс);
«Студентська сім’я року» - Іван та Вікторія Бронецькі (юридичний факультет, 2 курс магістратури).
Усі переможці будуть нагороджені грамотами та подяками із занесенням до особової справи, а також далі будуть рекомендовані для участі в 3 етапі конкурсу «Студент року - 2017». Нагородження переможців останнього етапу конкурсу «Студент року - 2017» відбудеться у Всеукраїнський день студентів.

Олена Переверзєва

Схожі новини