Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відсвяткували День рекламіста

На факультеті журналістики відсвяткували День рекламіста

На факультеті журналістики відсвяткували День рекламіста
25.10.2017 08:39 Все Головні новини Факультет журналістики день рекламіста кафедра теорії комунікації реклами та зв'язків із громадськістю

Днями відбувся захід до Дня реклами. На музичній перерві студенти і викладачі привітали своїх колег. Окрім того, 23 жовтня на факультеті журналістики відзначили ще одне свято – день народження декана Віктора Костюка.

На заході першокурсники продемонстрували свої таланти: Мзія Майєр виконала запальну та енергійну композицію, а Андрій Чернов здивував неймовірно емоційною піснею під гітару, якій підспівували усі присутні.
Завідувач кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю Олена Семенець привітала усіх колег зі святом та оголосила результати традиційного для факультету конкурсу «Стьобної реклами». Так, у номінації «Меми» перемогу здобула студентка другого курсу Анна Якців, у номінації «Політична реклама» – студентки четвертого курсу Анастасія Єремко та Ольга Савранська, у номінації «Комерційна реклама» – творча група першого курсу та студентки четвертого курсу Ангеліна Байбакова та Анастасія Камоско.
Віта Березенко, професор, доктор наук із соціальних комунікацій, побажала всім бути успішними, постійно розвиватись та самовдосконалюватись, а також наголосила, що на факультеті навчаються найкрасивіші й найталановитіші дівчата й юнаки.
Окрім того, на факультеті відбулася виставка креативних плакатів, де студенти представили себе та викладачів у різних образах: героїв картин, персонажів з кіно та мультфільмів.
Після занять студенти разом із викладачами продовжили святкування у неформальній атмосфері, де усі присутні змогли позмагатись у креативності.

Факультет журналістики

Схожі новини