Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЕПК отримав диплом та золоту медаль на київському ІХ міжнародному форумі

ЕПК отримав диплом та золоту медаль на київському ІХ міжнародному форумі

ЕПК отримав диплом та золоту медаль  на київському ІХ міжнародному форумі
25.10.2017 08:30 Все Головні новини ЕПК міжнародна виставка інноватика у сучасній освіті

24-26 жовтня 2017 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Дев’ятий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету на професійному широкомасштабному заході педагогічних, наукових і технічних інновацій галузі освіти представляє заступник директора з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська. Наш коледж – це сучасний навчальний заклад, що по праву вважається одним із найкращих у Запорізькому регіоні. Враховуючи потреби ринку праці, його колективом здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальностями: інженерія програмного забезпечення, право, фінанси, банківська справа та страхування, облік і оподаткування, менеджмент, туризм, фізична культура і спорт, журналістика, соціальна робота, соціальна педагогіка.
У перший день під час урочистого відкриття міжнародного форуму у концертному залі були присутні почесні гости – Василь Кремінь, президент Академії педагогічних наук; Іван Кириленко, заступник голови комітету освіти; Юрій Сафонов, начальник відділу модернізації вищої освіти та інші.
Міжнародний освітній форум з 2009 року представляє в столиці України виставку вищих навчальних закладів і наукових установ, закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освіти, професійно-технічних навчальних закладів і навчально-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти з 25 регіонів України.
Під час науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, презентацій, майстер-класів здійснюється обмін досвідом з актуальних питань і проблем галузі освіти за участю керівників, провідних науковців і фахівців Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади та управління, керівників підприємств, практичних працівників усіх ланок освіти, представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій.
Уже перший день приніс Економіко-правничому коледжу перемогу - диплом та золоту медаль - у номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». Чотири найкращі методичні розробки навчальних занять, які використовуються в освітньому процесі Економіко-правничого коледжу ЗНУ: Висоцької Я.С., викладача І категорії, викладача української мови та української літератури («Життєвий і творчий шлях Павла Тичини»), Мордвінової І.О., викладача вищої категорії, викладача економічних дисциплін («Попит, пропозиція та їх рівновага»), Васильєвої П.А., викладача іноземної мови («Подорожі та туризм (Travel and Tourism)»), Павленко О.В, викладача юридичних дисциплін («Джерела кримінального права зарубіжних країн») були надані на розгляд комісії у зазначеній номінації.
Завдяки підтримці адміністрації коледжу, яким керує директор Олена Грибанова, педагогічний колектив має можливість впроваджувати інноваційні технології навчання, інтерактивні форми співпраці зі студентами, перетворюючи їх на активних суб’єктів навчання. Упродовж 2012-2014 рр. в коледжі відкрито 4 комп’ютерних класи на 59 робочих місць і обладнано мультимедійними комплексами з доступом до швидкісного Internet. У вересні 2016 року відкрито мультимедійну аудиторію, яка оснащена інтерактивним проектором, який має відповідне програмне забезпечення SmartNotebook для найбільш повного використання інтерактивних можливостей при підготовці і під час проведення занять.
Саме тому у нашому навчальному закладі особливу увагу надають використанню в освітньому процесі короткофокусного проектора з інтерактивними можливостями. З метою підвищення навчально-методичного і професійного рівнів викладачів, сприяння професійній самореалізації, напрацюванню та обміну перспективним педагогічним досвідом та формування креативного, інноваційного освітнього середовища в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в рамках реалізації методичної теми «Застосування інноваційних технологій та сучасних методів навчання, спрямованих на підвищення якості освітнього процесу в коледжі», в жовтні 2016 року було започатковано конкурс «Smart-технології: панорама інноваційних технологій в освітньому процесі».
Проведення конкурсу стимулювало прагнення викладачів досконало оволодівати інноваційними технологіями та методами навчання і поглиблювати знання щодо використання цих технологій в освітньому процесі. За результатами конкурсу 16 викладачів коледжу подали на розгляд комісії, до складу якої входили провідні фахівці системи вищої освіти, по 5 методичних розробок за трьома номінаціями: «Кращий новітній супровід лекційного заняття», «Кращий новітній супровід практичного (лабораторного) заняття», «Ефективне використання інноваційних методів і технологій у самостійній роботі студентів».
Всього було надано 80 конкурсних методичних розробок. 10 викладачів надали розробки з дисциплін циклу загальноосвітньої підготовки та 6 викладачів – з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки. В кожній номінації комісія визнала найкращі розробки, які рекомендовано до участі в конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2018», який є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна ХХІ століття»), Національної стратегії розвитку освіти на 2012-2021 роки і проводиться Міністерством освіти і науки України.
Вітаємо весь педагогічний колектив з перемогою та гідним представленням Економіко-правничого коледжу під час участі в Дев’ятому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та Шостої міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu». Це наша спільна перемога!
З детальною інформацією про виставку можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням: http://innovosvita.com.ua.

Ірма Федючок

Схожі новини