Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершились змагання з шахів у рамках університетської студентської Спартакіади

У ЗНУ завершились змагання з шахів у рамках університетської студентської Спартакіади

У ЗНУ завершились змагання з шахів у рамках університетської студентської Спартакіади
25.10.2017 14:35 Все Головні новини Шахи Спартакіада

Днями у рамках проведення цьогорічної Спартакіади Запорізького національного університету серед юнаків та дівчат усіх факультетів вишу проводились змагання з гри у шахи. Організаторами заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

Головним суддею змагання з шахів серед чоловічих та жіночих команд ЗНУ виступив викладач кафедри фізичного виховання ЗНУ Юрій Гришко.
За результатами ігор загальнокомандні місця серед юнаків з 12 факультетів розподілилися наступним чином: І місце посіла команда математичного факультету, ІІ місце – у шахістів із економічного факультету, а ІІІ – у команди історичного факультету.
У змаганнях серед жіночих команд 10 факультетів ЗНУ 1 місце посіла команда економічного факультету, 2 місце –команда факультету іноземної філології, а 3 місце команда філологічного факультету.
Вітаємо команди з такими результатами і бажаємо подальших перемог. Нагадаємо, що з 30 жовтня по 2 листопада у ЗНУ відбудуться змагання з шашок серед юнаків, а з 6 листопада по 9 листопада – змагання з шашок серед дівчат у рамках Спартакіади.

Схожі новини