Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели заходи в рамках Тижня італійської мови

На ФІФ провели заходи в рамках Тижня італійської мови

На ФІФ провели заходи в рамках Тижня італійської мови
25.10.2017 15:15 Все Головні новини ФІФ концепція вивчення іноземної мови дозвілля позааудиторні заняття італійська мова кафедра викладання другої іноземної мови

Нещодавно завершився XVII всесвітній Тиждень італійської мови, який щорічно об’єднує людей, котрі люблять і цінують італійську мову. Цей захід проводиться під патронатом Посольства Італії в Україні та Італійським інститутом культури м. Києва. Цього року заходи в рамках Тижня були об’єднані темою «Італійська мова та кіно». Різноманітні культурні події відбулись у багатьох навчальних закладах України та за її межами. Студенти факультету іноземної філології ЗНУ, які вивчають італійську мову як третю іноземну, мали змогу долучитися до заходів програми Тижня.

Варто відзначити, що у 2017-2018 навчальному році італійську мову як третю іноземну вивчають 110 студентів 4 курсу факультету іноземної філології спеціальностей «Французька мова та література», «Іспанська мова та література», «Англійська мова та література», «Німецька мова та література», «Переклад (англійська, французька мови)».
Заходи проводились за ініціативи викладача кафедри викладання другої іноземної мови Марини Трофименко, яка разом з небайдужими та активними студентами організували та взяли безпосередню участь у Тижні італійської мови на факультеті іноземної філології.
Так, 17 та 19 жовтня після навчальних занять пройшов показ романтичного фільму «Вчора, сьогодні, завтра» (1963 р.) видатного режисера Вітторіо Де Сіка з Марчело Мастрояні та Софі Лорен у головних ролях. Цей фільм був номінований як кращий фільм іноземною мовою та отримав нагороду «Оскар» у 1965 р.
Перед переглядом фільму студенти малу змогу ознайомитися з історією італійського кіномистецтва, прослухавши презентацію «Ilcinemaitaliano» про всесвітньовідомі кінокартини «Dolce Vita» (1960), «Lastrada» (1954) di Federico Bellini, «Ladridibiceclette», «Sciuscià» (1946) di Vittoriode Sica, «Lavitaèbella» (1997) di Roberto Benigni та багато інших. А вже 21 жовтня на всіх небайдужих до італійського мистецтва у нашому місті чекав інший культурний захід від Концертного залу ім. М. Глінки – лекція-концерт від мистецтвознавця Рафаеля Едеша на тему «Антоніо Вівальді - сонце Італії».
До заходу з особливим інтересом долучилися і наші студенти ФІФ разом із викладачем італійської мови Мариною Трофименко, яка запевняє, що практика перегляду фільмів італійською мовою, участь у різноманітних культурних заходах, зустрічі з представниками різних освітньо-культурних організацій стане і надалі практикою нашого факультету.

Ганна Ваніна, заступник декана з інформаційної та іміджевої політики ФІФ

Схожі новини