Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці радять молоді, як зберегти здоров’я

Фахівці радять молоді, як зберегти здоров’я

Фахівці радять молоді, як зберегти здоров’я
26.10.2017 09:10 Все Головні новини Відділ виховної роботи лекція про контрацепцію

25 жовтня студентам мешканцям гуртожитку № 3 прочитали лекцію на тему «Сучасні методи контрацепції: їх ефективність, надійність та безпечність». Цей виховний захід був організований редакцією молодіжного видання «Тобі» та відділом виховної роботи ЗНУ. Лекцію провела дитячий лікар-гінеколог Комунальної установи Запорізький обласний Центр планування сім’ї та репродуктивного здоров’я Тетяна Царук.

Під час заходу студенти отримали корисну інформацію щодо видів контрацепції та методів їх використання, способи захисту від інфекцій, які передаються статевим шляхом, та поради, як уникнути небажаної вагітності. Студенти, які приїхали на навчання з інших міст, отримали інформацію та адреси закладів, куди звертатися за консультативною допомогою та для огляду лікарями. Сподіваємося, що проведена лекція була корисною для студентів і допоможе їм зберегти здоров’я та уникнути неприємних ситуацій в житті.
Зауважимо, що подібні заходи проводяться для студентів вже 5 рік і мають виховну та просвітницьку мету. Крім того, планується проведення таких лекцій в інших гуртожитках вишу.

Схожі новини