Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до проведення Запорізької книжкової толоки

Представники ЗНУ долучилися до проведення Запорізької книжкової толоки

Представники ЗНУ долучилися  до проведення Запорізької книжкової толоки
26.10.2017 10:12 Все Головні новини Університет наукова бібліотека презентація Запорізька книжкова толока


Представники Запорізького національного університету активно беруть участь у проведенні міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Запорізька книжкова толока-2017». Зокрема, на базі вишу проведуть культурно-літературні зустрічі, які будуть цікаві для всіх шанувальників сучасної літератури.

Так, співробітники наукової бібліотеки запрошують усіх охочих дізнатися багато цікавої та корисної інформації щодо сучасного культурного життя України та долучитися до обговорення актуальних літературознавчих питань. 27 жовтня о 12.00 в аудиторії 139 навчального корпусу № 2 відбудеться презентація проекту «Слово жінки». Це захід-розповідь про громадську ініціативу «Журнал ‘’Слово жінки‘’ – видання для тих, хто прагне мудро жити» відбудеться за участю головного редактора журналу Ганни Земко.
Під час зустрічі з нею аудиторія розгляне такі питання: історія створення громадської ініціативи та засадничі основи часопису, лабораторія створення видання й участь у цьому читачів. Також вона поділиться технологіями просування й розвитку видання. Крім того, усім охочі зможуть приєднатися до розвитку цієї громадської ініціативи. Йтиметься про можливість створення осередків «Слова жінки» в інших областях України.
Також цього дня о 13.00 в ауд. 139 відбудеться засідання круглого столу на тему: «Книгознавство як наука про книгу і книжкову справу: проблеми сьогодення» за участю доцента кафедри інформаційної діяльності, бібліотечної та книжкової справи Української академії друкарства Ольги Антоник.
Координатор проведення заходів - заступник директора наукової бібліотеки Оксана Акопян
. Колектив наукової бібліотеки ЗНУ запрошує усіх активних і небайдужих читачів обов’язково завітати на презентацію та взяти дієву участь в обговоренні!
Крім того, цього ж дня об 11.25 в аудиторії 50 навчального корпусу № 1 відбудеться зустріч із відомим вітчизняним перекладачем Тарасом Марусиком, під час зустрічі відбудеться презентація книги «Свята Русь» французького дослідника Алана Безансона. До речі, перед цим - о 9.35, у цій же аудиторії, відбудеться показ документального фільму "Січ", який тематично доповнює цей важливий захід.
Студенти факультету журналістики дізнаються, як стати переможцем конкурсу художнього репортажу «Самовидець» і видати власну збірку, а філологи візьмуть участь в обговоренні популярної української літератури 20-х років минулого століття. Презентація конкурсу «Самовидець» відбудеться в 241 аудиторії 2 корпусу ЗНУ, початок – о 9:35. Про історію ініціативи та видані в її рамках книжки студентам розкаже редактор репортажних проектів у видавництві Дмитро Козак. А переможець останнього конкурсу «Самовидець» Павло Стех поділиться секретами роботи в жанрі художнього репортажу.
Зустріч зі студентами факультету філології також відбудеться в п’ятницю, 27 жовтня, об 11:25 в 117 аудиторії 2 корпусу. Редактор видавництва «Темпора» Олександр Стукало презентує унікальну видавничу серію «Наші двадцяті».
До того ж, на базі філологічного факультету плануються зустрічі викладачів і студентів із Мариною Павленко й Миколою Зубковим.
29 жовтня у «Козак-палаці» (вул. Перемога, буд. 70б) в рамках «Запорізької книжкової толоки-2017» викладач факультету фізичного виховання, відомий суспільний діяч, президент товариства «Спас» Олександр Притула презентує книгу «Дев’ять сил».
Крім того, 29 жовтня відбудеться презентація літературознавчих студій випускниці ЗНУ, голови літературного об’єднання Запорізького відділення Національної спілки письменників України Ганни Лупинос «Запорізька літературна школа: фрагменти мозаїки», у якій йдеться про багатьох відомих письменників запорізького нашого краю, випускників ЗНУ. Модератором заходу буде редактор 1 категорії прес-служби вишу Таміла Тарасенко.
Також на шанувальників жанру фантастичної літератури чекають зустрічі з відомими письменниками із Запоріжжя, Києва та Львова, презентації книг, дискусії та розмови на актуальні теми, які проходитимуть 28 жовтня у «Козак-палаці» із 10 до 13.00. Одна з організаторів заходів – Таміла Тарасенко.
Загальна програма Запорізької книжкової толоки – це понад 200 зустрічей, презентацій, дискусій, воркшопів, лекцій, майстер-класів для дітей, молоді, дорослих. Ознайомитись з програмою фестивалю можна за покликанням: http://toloka.net/calendar/

Схожі новини