Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студактиву та ректорату обговорили механізми вдосконалення роботи

Представники студактиву та ректорату обговорили механізми вдосконалення роботи

Представники студактиву та ректорату обговорили механізми  вдосконалення роботи
26.10.2017 08:40 Все Головні новини Студентська рада освітній процес навчання зустріч

Із метою координації взаємодії керівництва і студентського активу ЗНУ та покращення якості освітнього процесу у виші проходить низка зустрічей представників студентської ради університету та ректорату. Також студенти беруть активну участь у роботі Вченої та Науково-методичної рад університету та інших установчих зборах. Так, нещодавно відбулася зустріч представників студентства вишу із проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександром Гурою.

Учасниками заходу були: голова студентської ради університету Анастасія Долгополова, голови факультетських студрад та представники навчальних секторів. Вони прагли докладніше ознайомитися з основними завданнями, які сьогодні ставить перед собою ректорат вишу, і тим вектором, який визначає спрямування всього освітнього процесу університету, а також – обговорити актуальні питання та заходи, що стосуються покращення його якості. Разом з Олександром Гурою учасники засідання порушили проблемні питання, із якими зустрічаються студенти під час навчання, та визначилися із комплексом заходів, спрямованих на розв’язання поставлених спільних завдань. Серед основних пунктів, що були представлені в рамках зустрічі – введення повторного курсу для тих студентів, які не набрали достатньої кількості балів для атестації та розробка механізму реалізації нововведення. Йшлося також про використання різноманітних можливостей системи Moodle – для успішного навчання студентів.
Олександр Гура наголосив на необхідності активізації зворотного зв’язку зі студентами. За його словами, оцінювання навчальних курсів після їхнього прослуховування та складання підсумкової форми контролю є показником його якості та актуальності, а також допомагає корегувати та вдосконалювати увесь навчальний процес. Окрім іншого, під час заходу його учасники наголосили на обов’язковості заповнення академічних журналів викладачами та внесення до них поточних оцінок, за якими потім формуються накопичені бали.
Ці та інші актуальні питання продовжили розглядати на засіданнях науково-методичної ради університету за участю студентів та під час зустрічей із ректором та керівниками структурних підрозділів.

Студентська рада університету

Схожі новини