Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей в PROFI Центрі Запорізького обласного центру зайнятості

День відкритих дверей в PROFI Центрі Запорізького обласного центру зайнятості

День відкритих дверей в PROFI Центрі  Запорізького обласного центру зайнятості
26.10.2017 10:53 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування центр кар’єри Запорізький обласний центр зайнятості

Професіональне самовизначення, поведінка на ринку праці, успішне працевлаштування, побудова кар’єри – це серйозні кроки, які треба виважити, усвідомити та зробити. Навчання у виші – це перший крок до професійного становлення. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, успіх подальшого працевлаштування – є важливим життєвим проектом. Саме тому, для вирішення цих питань необхідно володіти інформацією та набувати навички ефективного пошуку роботи. З цією метою в новому навчальному році PROFI Центр Запорізького обласного центру зайнятості активно розпочав свою роботу.

25 жовтня тут радо зустріли студентів першого курсу економічного факультету (спеціалізація «міжнародна економіка») Запорізького національного університету, у супроводі провідного фахівця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксани Булавіної. Студенти взяли участь у тренінгу «Виявлення власних особистісних та професійних рис, формування вміння презентувати себе».
Зустріч відкрила начальник відділу організації профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості Олена Житова. Вона звернула увагу присутніх на 10 топ-якостей конкурентноспроможного та затребуваного роботодавцями працівника, які потрібно вже зараз розвивати, та звернула увагу присутніх студентів на soft-skils, які можуть вдосконалюватись упродовж усього життя.
«Заглиблюйтесь в майбутню професію так, щоб рівних вам не залишилось – ось формула професійного успіху», - сказала випускникам начальник відділу.
Власне, тренінг проводила провідний фахівець з питань зайнятості Запорізького міського центру зайнятості Ірина Давиденкова. Студенти ознайомились зі своїми сильними та слабкими сторонами, наявністю професійних якостей, психологічними особливостями самопрезентації. У практичній частині відпрацювали питання ефективної комунікації, моделювання ситуації працевлаштування та співбесіди з роботодавцем. Студенти виявили бажання й надалі відвідувати подібні тренінги, щоб відпрацювати питання ефективного пошуку роботи та стратегії поведінки на ринку праці. Також наприкінці заходу вони написали чимало позитивних відгуків до Книги вражень про Центр. А організатори пообіцяли, що найближчим часом відбудуться зустрічі з роботодавцями.
Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування