Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обрали голову Наукового товариства

У ЗНУ обрали голову Наукового товариства

У ЗНУ обрали голову Наукового товариства
26.10.2017 14:37 Все Головні новини вибори голови НТСАДМВ звітно-виборча конференція

Двадцять шостого жовтня відбулась звітно-виборча конференція Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Запорізького національного університету за участю 67 делегатів. Присутні заслухали звіт про діяльність спільноти за 2016-2017 рік, а також затвердили план роботи на новий навчальний рік. Крім того, під час конференції відбулась презентація координаційної ради НТСАДМВ та було обрано нову голову наукового товариства, якою стала студентка 1 курсу магістратури економічного факультету Даша Пєнзєва.

Відкрив захід член президії конференції – проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, який позитивно оцінив шляхи розвитку наукових починань молоді у Запорізькому національному університеті. Геннадій Миколайович підкреслив, що наука може навчити аналізувати і дивитись на світ під різними кутами. Він висловив сподівання, що молоді науковці ЗНУ відкриють для себе світ науки і будуть її далі розвивати, роблячи нові наукові дослідження.
Також крім самих делегатів від кожного факультету участь у конференції взяли члени президії – заступник голови НТСАДМВ, студентка 4 курсу факультету журналістики Ілона Давиденкова, голова НТСАДМВ економічного факультету Даша Пєнзєва, голова НТСАДМВ біологічного факультету Наталія Грома, секретар – голова НТСАДМВ ФСУ – Сніжана Бондаренко, а також начальник Науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, завідувач відділу аспірантури та докторантури Юрій Каганов та заступники деканів факультетів з наукової роботи.
Згідно із порядком денним звітно-виборчої конференції звіт про роботу Товариства у минулому навчальному році представила заступник голови НТСАДМВ, студентка 4 курсу факультету журналістики Ілона Давиденкова, яка розповіла про проведення сотні наукових заходів, серед яких: участь у конференції «Молода наука», у круглих столах, присвячених різним темам, зокрема, академічній доброчесністі, у конкурсах «Епіцентр студентських ініціатив», «Битва факультетів», «Найрозумніший першокурсник», участь у фестивалі соціальної реклами, у різних інтелектуальних змаганнях («Що? Де? Коли?»), благодійних ярмарках, тренінгах з написання наукових робіт, поетичних читаннях, дебатних клубах, профорієнтаційній роботі, наукових нарадах та проведенні іміджевої політики, спрямованої на популяризацію образу молодого науковця.
Під час процедури голосування за кандидатуру голови НТСАДМВ ЗНУ 45 голосами (6 – проти, 15 – утримались) було обрано на цю посаду студентку 1 курсу магістратури економічного факультету Дашу Пєнзєву.
Також присутні змогли затвердити план роботи на 2017-2018 навчальний рік, у якому заплановано близько 100 наукових заходів на різних факультетах, серед яких наукові конференції та семінари, наприклад: «Сталий розвиток економіки на засадах енергоефективності», «Актуальні проблеми слов’янської філології», «Правова освіта в Україні», «Різдвяні студентські наукові читання», інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», тренінги і майстер-класи з фактчекінгу, тайм-менеджменту, олімпіади з екології, хімії та біології, прикладної математики та інформатики, ауто-тренінги, засідання круглих столів та інше.
Крім того, увазі учасників конференції презентували склад Координаційної ради НТСАДМВ, до якої увійшли голови факультетських товариств вишу: голова НТСАДМВ – Даша Пєнзєва (економічний факультет), заступник голови НТСАДМВ – Ілона Давиденкова (факультет журналістики), голова НТСАДМВ юридичного факультету – Валерія Єфименко, голова НТСАДМВ факультету менеджменту – Марина Тринц, голова НТСАДМВ ФСУ – Сніжана Бондаренко, голова НТСАДМВ філологічного факультету – Катерина Щербак, голова НТСАДМВ біологічного факультету – Наталія Грома, голова НТСАДМВ математичного факультету – Ірина Болєєва, голова НТСАДМВ факультету фізичного виховання – Ольга Скуба, голова НТСАДМВ історичного факультету – Валерія Андрієвська, голова НТСАДМВ СПП – Антон Харьков, голова НТСАДМВ ФІФ – Ганна Семенюта. Тож присутні могли ознайомитися із їхніми досягненнями і напрацюваннями.
Завершаючи засідання конференції, проректор з наукової роботи вишу Геннадій Васильчук побажав молодим науковцям пронести крізь усе життя корпоративний дух ЗНУ, пам’ятаючи про кращі роки навчання в університеті.
Колектив вишу вітає Дашу Пєнзєву з обранням на посаду голови НТСАДМВ і бажає об’єднати молодих науковців вишу, не лише продовжуючи традиції попередників, прагнучи залучити до участі в науковому житті університету все нових юних дослідників, але й намагаючись розширити спектр діяльності Товариства з новими векторами його розвитку.

Олена Переверзєва
Фото Таісії Зозуль

Схожі новини