Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вперше відбувся фестиваль студентської «Ліги сміху»

У ЗНУ вперше відбувся фестиваль студентської «Ліги сміху»

У ЗНУ вперше відбувся фестиваль  студентської «Ліги сміху»
26.10.2017 15:15 Центр культури ЗНУ виховна робота дозвілля фестиваль «Ліга сміху ЗНУ»

Двадцять п’ятого жовтня – день, який із нетерпінням очікували усі шанувальники ігор Клубу веселих і кмітливих. Нагадаємо, що Відкрита ліга КВК на Кубок ректора ЗНУ має давні та славні традиції, у її змаганнях беруть участь найсильніші команди вищих навчальних закладів Запоріжжя. А цього дня улюблена багатьма подія відбулася в оновленому форматі – як фестиваль Ліги сміху ЗНУ.

Організаторами заходу стали Запорізький національний університет, співробітники центру культури вишу. Варто відзначити, що захід привернув особливу увагу глядачів ще й тому, що це – друга студентська Ліга сміху в Україні.
Цю ідею всебічно підтримав голова Наглядової ради Запорізького національного університету Микола Фролов. «Лізі Сміху бути в найкращому ЗНУ», – наголосив Микола Олександрович.
Спершу у заході виявили бажання взяти участь 17 команд із вищих навчальних закладів Запоріжжя. На шляху до участі в першому фестивалі на них чекали нелегкі випробування: створення жартів і редактури, багатогодинні тренування, відточення виконання номерів програми. Тож 25 жовтня на сцену навчального корпусу №2 вийшли 9 найбільш професійних команд.
Усі присутні на заході відзначили справді гідний рівень підготовки, яким виконавці завдячували наполегливій роботі із редакторами Ліги – Олексієм Савицьким, Микитою Наливкіним і Дмитром Муринюком. Використовуючи свій багаторічний успішний досвід гри у Лізі КВК, підтверджений численними перемогами, тренери доклали максимум зусиль, аби тренери побачили справді найкращих із кращих гравців. Тож ведучий заходу Микита Наливкін, описуючи те, що відбувалося на сцені, цілком слушно зазначив, що саме тренери боролися за кращі команди.
Майстерність гравців, їхні артистичні здібності та гумор оцінювало професійне журі у складі: капітана команди "Банда Панда", учасника Запорізької Ліги Сміху фіналіста Відкритої Запорізької Ліги КВК, чемпіона Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ Євгена Леміша, діджея і шоумена м. Запоріжжя Анатолія Шашкова, резидента Stand Up Project «California», чемпіона Відкритої Запорізької Ліги КВК, учасника Запорізької Ліги Сміху Дмитра Муринюка, начальника управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактора Запорізької Ліги Сміху, Відкритої Запорізької Ліги КВК та Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ Олексія Савицького та чемпіона Вищої Ліги КВК у складі команди КВК «Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит», ведучого та керівника Відкритої Запорізької Ліга Сміху Ігоря Литвиненка.
Усі вони, оцінюючи виступ команд, відзначили, що учасники турніру гідно впоралися із поставленим перед ними завдання та продемонстрували свої таланти. Тож не так легко було обрати найкращі команди. Студенти показували гумористичні номери, театральні постановки, співали, танцювали і, звісно, жартували так натхненно, що завоювали симпатію і суддів, і глядачів. Присутні на заході гідно оцінили іскрометний гумор та актуальність обраних для жартів тем.
Після підбиття підсумків фестивалю вибір тренерів розподілився наступним чином: Євген Леміш став тренером для команд «Стая» (збірна селища ДД) та «Ваня Воробушек» (м. Запоріжжя – м. Київ); Анатолій Шашков, – тренер команди «Соседи сверху» (ЗНУ, юридичний факультет); Дмитро Муринюк – команди «Rave on» (збірна ЗДІА і ЗНУ); Олексій Савицький – команд «Фасоль» (ЗНУ, філологічний факультет) та «Подкрадули Гослинга» (ЗНУ, факультет журналістики); Ігор Литвиненко – тренер команд «ЗОЖ» (ЗДМУ) та «Оторва» (збірна ЗДІА і ЗНУ). Усіх гравців та організаторів заходу глядачі винагородили гучними оплесками та щирими подяками за створений чудовий настрій.
Директор Центру культури ЗНУ Юлія Янько, розповідаючи про перебіг Ліги сміху ЗНУ, звертається до всіх гравців студентських команд із таким закликом: «Потрапити до Ліги можливо! І це – дуже гарна новина для команд, які не увійшли до складу учасників фестивалю. Тож готуймося всі та викладаємося на 100%. Попереду в нас – 8 листопада, коли о 18.00 в актовій залі навчального корпусу № 2 ЗНУ святкуватимуть День народження гри КВК!». Також вона закликала усіх шанувальників цієї чудової гри прийти на свято і підтримати свої улюблені команди.

Схожі новини