Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітянська спільнота ЗНУ відвідала Запорізьку обласну філармонію

Освітянська спільнота ЗНУ відвідала Запорізьку обласну філармонію

26.10.2017 16:34 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології профспілка концерти вистави

Первинна профспілкова організація університету не залишається осторонь найцікавіших культурних подій, що відбуваються у нашому місті, піклуючись про дозвілля своїх працівників та студентів. Так, 25 жовтня не лишився поза увагою інтелектуальної еліти ЗНУ, студентів та освітян вишу концерт симфонічного оркестру під керівництвом народного артиста України В’ячеслава Реді за участі провідних артистів Запорізької обласної філармонії.

Відзначимо, що концертні програми академічного симфонічного оркестру користуються неабиякою популярністю серед мешканців міста та гостей Запоріжжя. А цей захід спеціально приурочений до Міжнародного дня студентів і його не вперше відвідують представники ЗНУ. Цього разу слухачам запропонували програму «Музичні хіти великого екрану».
Під час концертної програми, яка зібрала повний зал глядачів та слухачів, прозвучали мелодії з відомих й улюблених кінофільмів – «Службовий роман», «Хрещений батько», «Шербурзькі парасольки», «Соляріс», «Тегеран-43», «Цирк», «Рожева пантера». Слухачі стоячи аплодували музикантам, які неперевершено виконали знані музичні композиції відомих композиторів, тож у всіх була можливість насолодитись звучанням скрипки, саксофону та інших музичних інструментів.
Своїми враженнями поділилась і доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Тетяна Голованова: «У мене залишились дуже приємні та гарні спогади від концерту. Це дуже надихаюча музика і я отримала після роботи багато позитивних емоцій і вражень від відомих музичних хітів у виконанні симфонічного оркестру, які супроводжувались кадрами із відомих, знаних нами класичних кінофільмів. Крім того, такі заходи дають змогу сформувати колективну ідентичність в освітянській спільноті вишу, адже цей концерт відвідали не тільки викладачі, але і студенти, що дало їм змогу додатково поспілкуватись і поділитись власними думками і поглядами на культуру та музику. Вся ця культурно-просвітницька програма, яка допомагає розвиватись духовно та інтелектуально, відбулась завдяки ініціативі співробітників Первинної профспілкової організації, за що я їм дуже вдячна».
Студенти третього курсу факультету журналістики ЗНУ також побували на концерті симфонічного оркестру «Кинохіти великого екрану», який відбувся у концертному залі ім. М.І. Глінки. Вони відзначили, що були вражені диригуванням симфонічним оркестром почесним громадянином Запоріжжя, народним артистом України В’ячеславом Редею. Молодь розповіла, що надзвичайно талановиті музиканти зіграли близько 15 композицій із різних фільмів. Зокрема, аудиторія мала можливість прослухати мелодії з таких відомих стрічок, як «Служебный роман», «12 стульев», «Иван Васильевич меняет профессию» та інші. Особливу увагу привернула композиція з фільму «Розовая пантера», під час виконання якої солістом виступив трубач Ігор Небогін. Студенти підкреслили, що музиканти подарували всім присутнім неабияке задоволення, а заповнений вдячними слухачами зал дарував митцям гучні оплески.
Нагадаємо, що 15 листопада представники профспілки запрошують до Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара – переглянути трагікомедію на дві дії «Кайдашева сім'я». Вистава розпочинається о 17.00, вартість квитків – 15,00 грн. За квитками звертайтеся до профоргів факультетів. Заявки приймаються також за телефоном: 067-810-82-48.

Олена Переверзєва
Факультет журналістики, Анастасія Давидченко