Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ зустрілися з представницею Запорізького літейно-механічного заводу

Студенти ЗНУ зустрілися з представницею Запорізького літейно-механічного заводу

Студенти ЗНУ зустрілися з представницею Запорізького літейно-механічного заводу
27.10.2017 09:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет соціальної педагогіки та психології факультет соціології та управління профорієнтаційна робота зустріч

У Запорізькому національному університеті дбають про те, щоб студенти отримували практичні навички та дізнавалися про можливості працевлаштування після завершення вишу ще під час навчання. Зокрема, фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування упродовж навчального року проводять низку профорієнтаційних зустрічей для студентів старших курсів усіх спеціальностей. За словами начальника відділу Юлії Паскевської, під час таких заходів старшокурсники зустрічаються з майбутніми роботодавцями, можуть оцінити свій рівень компетентності та дізнатися про сучасний стан ринку праці у запорізькому краї.

Двадцять шостого жовтня до ЗНУ завітала провідний спеціаліст відділу управління персоналом Запорізького літейно-механічного заводу Інна Волохань. Вона зустрілася зі студентами 3-4 курсу спеціальності «Психологія»  (близько 30 осіб) та магістрантами цієї спеціальності (понад 20 осіб)  факультету соціальної педагогіки та психології. А також – зі слухачами магістратури спеціальності «Соціологія» (близько 10 осіб) факультету соціології та управління.

Організатором і куратором зустрічі стала провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна. Вона представила студентам гостю університету. У вступному слові вона наголосила, що такі зустрічі допомагають випускникам ЗНУ дізнатися про цікаві для вакансії та підвищують мотивацію до навчання та здобуття професійних компетентностей.

Інна Волохань розповіла про становлення й розвиток літейно-механічного заводу, охарактеризувавши його як молоде перспективне виробництво, що стрімко розвивається. Вона підкреслила, що завітала до ЗНУ з конкретною пропозицією: у відділі управління персоналом існує вакансія менеджера внутрішньої комунікації. Ця людина має відповідати за зв’язки з персоналом, роботу з молоддю, створення проектів і керування ними тощо. Гостя університету наголосила, що така посада забезпечує набуття досвіду та підвищення професійної компетентності особи, яка її обіймає. Тому є чудовим стартовим майданчиком для випускника вишу.

Вона розповсюдила серед присутніх на зустрічах візитівки з контактною інформацією відділу кадрів заводу й запросила надавати свої резюме на наведену електронну адресу. Потім на претендентів чекають запросини на співбесіду та, за її результатами, можливість обійняти вказану вакансію.

Крім того, Інна полохань відзначила, що серед студентів в аудиторіях вона бачить знайомі обличчя. адже дехто з них проходив практику на базі виробництва. При цьому представники ЗНУ зарекомендували себе як здібні й відповідальні особистості з гарним багажем знань.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини