Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Важкоатлети ЗНУ привезли з Чемпіонату Європи дві золоті та срібні медалі

Важкоатлети ЗНУ привезли з Чемпіонату Європи дві золоті та срібні медалі

Важкоатлети ЗНУ привезли з Чемпіонату Європи  дві золоті та срібні медалі
27.10.2017 10:34 Все Головні новини Спорт важка атлетика Чемпіонат Європи юніори

У м. Дуррес, Албанія, нещодавно відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. У чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років взяли участь 212 учасників з 35 держав Європи. Україну представляло 8 чоловіків і 8 жінок. У складі збірної команди України від Запорізької області взяли участь три спортсмени – студенти Запорізького національного університету, які привезли додому дві золоті медалі та срібні медалі.

Нагадаємо, Дмитро Вороновський посів 1 місце у ваговій категорії до 56 кг у сумі двоборства з результатом 239 кг і завоював 2 срібні нагороди у ривку з результатом 109 кг та поштовху з результатом 130 кг. Дмитро став вже дворазовим чемпіоном Європи.

А ось Кирило Пирогов посів 1 місце у ваговій категорії до 94 кг у сумі двоборства з результатом 376 кг і завоював ще дві золоті нагороди у ривку з результатом 175 кг та поштовху з результатом 201 кг.

Ганна Панова завоювала срібну нагороду у ваговій категорії до 69 кг у сумі двоборства з результатом 210 кг, срібну нагороду у ривку з результатом 96 кг та бронзову нагороду у поштовху з результатом 114 кг.

За словами тренерів Олександра Слободянюка та Анатолія Орлова (викладач ЗНУ), запорізькі спортсмени показали гідний результат, проте дуже важливо на цьому не зупинятися та йти вперед. Спортсмени стали чемпіонами, проте ще існує великий потенціал для розвитку. Отримана перемога – це наполеглива праця у команді.

 Схожі новини