Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ готовий до опалювального сезону

ЗНУ готовий до опалювального сезону

ЗНУ готовий до опалювального сезону
26.10.2017 17:10 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Адміністративно господарська частина опалювальний сезон

Великий обсяг підготовчих робіт до початку опалювального сезону було здійснено співробітниками адміністративно-господарської частини університету, якою керує проректор з АГЧ Сергій Кушнір. Представники керівного складу вишу під час зустрічей із студентами наголосили на тому факті, що навчальний процес у ЗНУ триватиме взимку за графіком, адже усі необхідні заходи для цього вжито і університет буде забезпечений теплом.

Про підготовку до поточного опалювального сезону розповів головний інженер АГЧ Валентин Моцак. У попередні роки були здійснені поступові комплексні роботи з ремонту, заміни та реконструкції систем водо- і теплопостачання у різних корпусах ЗНУ та у студентському гуртожитку № 4.
В навчальному корпусі № 3 встановлені нові пластикові трубопроводи та радіатори опалення на цокольному й на другому поверхах, де нещодавно завершені ремонтні роботи у коридорі та приміщеннях. В аудиторіях також відбулася заміна вікон і дверей на металопластикові, що сприяє енергозбереженню у будівлі. Останньою чергою тут завершився комплексний ремонт кімнати №313, і розпочали заміну трубопроводів у приміщенні № 302.
У навчальному корпусі №6 у попередній період були здійснені реконструкції другого і третього поверхів представниками підрядних організацій. Надалі співробітники рембудгрупи ЗНУ продовжують заміну трубопроводів та радіаторів опалення на третьому і четвертому поверхах. На стінах біля нових радіаторів із метою енергозаощадження закріплені віддзеркалювачі тепла.
Також в головному корпусі вишу тривають зараз подібні роботи в приміщеннях № 37, яка готується під мультимедійну аудиторію, і № 47.
Протягом навчального року продовжуватимуть здійснюватися подібні заходи і на інших територіях. Наразі відбуватиметься ремонт трубопроводів по стояках та у сантехнічних приміщеннях у студентському гуртожитку № 3.
Саме напередодні опалювального сезону співробітники АГЧ перевірили роботу автоматизованої системи постачання тепла, проконтролювали готовність тепломереж і теплолічильників до початку опалення, а також отримали дозвіл на експлуатацію системи. Контроль та перевірку здійснювали представники лабораторії енергоефективності та енергозбереження ЗНУ і група теплотехніків під керівництвом Юрія Бородкіна.

Олена Хлистун

Схожі новини