Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології відсвяткував 51 річницю із дня свого заснування

Факультет іноземної філології відсвяткував 51 річницю із дня свого заснування

Факультет іноземної філології відсвяткував  51 річницю із дня свого заснування
30.10.2017 10:46 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології дозвілля свято

Нещодавно на малій сцені навчального корпусу №2 відбулася чудова подія, яка привернула увагу багатьох викладачів і студентів ЗНУ. Представники факультету іноземної філології відзначили 51 річницю від дня заснування.

Розпочався концерт привітальним словом колишнього декана факультету, завідувача кафедри викладання другої іноземної мови Катерини Ружин. У її виступі йшлося про становлення, розвиток і досягнення факультету. Вона привітала першокурсників з тим, що саме вони розпочинають нове півстоліття. Ведучими заходу стали представники студактиву, постійні ведучі культурно-масових заходів Ільяс Аль Наджар та Ліна Ващенко.

Свої ліричні виступи – подарунки рідному факультету – підготували голова культурно-масового сектору студентської ради ФІФ Анна Манькус, яка заспівала англомовну пісню, студентка 2 курсу Анна Чепурна, яка презентувала вірш іспанською мовою під перебір гітарних струн, та студентка 3 курсу Марія Шрам, продекламувала поезію під музичний супровід.

Не менш яскравим був виступ студента 2 курсу Германа Калашникова, який запропонував присутнім насолодитися музичною композицією на скрипці. Його виступ супроводжувала презентація слайд-шоу: як на екрані показували фотографії із життя студентів в різні роки.

Випускник факультету, а зараз – викладач ФІФ В’ячеслав Александров не залишив нікого байдужим своїм зворушливим виконанням пісні «Мої роки, моє багатство».

         Окрім концерту, студенти до святкової дати підготували виставку творчих робіт, малюнків, а також зробили великий плакат, на якому кожен міг написати, за що саме він любить свій факультет.

Усі присутні на заході подякували організаторам за чудове свято!

 

Владислава Хомутова,

студентка факультету журналістики

 


Схожі новини