Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
30.10.2017 12:57 Все Головні новини Науково-дослідна частина Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених молодіжна наука конкурс

У ЗНУ оголосили про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей. Ці заходи проходитимуть відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2016 р. № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» та наказу ректора ЗНУ від 19 жовтня 2017 р. № 158а «Про проведення І-го туру (вишівського) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році»

Його організатори ставлять собі за мету створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Усіх охочих взяти участь у конкурсі щодо консультацій просимо звертатись до науково-дослідної частини (каб. 327, навч. корпус № 4, тел. 228-75-40). Також Ви можете ознайомитись з організаційними документами щодо участі на сайті ЗНУ у анонсах Науково-дослідної частини ЗНУ і Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених у розділі «Наука» (https://www.znu.edu.ua/ukr/sci).

Запрошуємо студентів до участі у конкурсі. Анкети переможців І етапу за галузями знань і спеціальностями будуть надіслані у базові вищі навчальні заклади для проходження ІІ етапу.

Бажаємо успіхів нашим студентам та їх науковим керівникам!


Науково-дослідна частина 

 

 

 

Схожі новини