Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулася зустріч із майбутнім роботодавцем

На факультеті журналістики відбулася зустріч із майбутнім роботодавцем

31.10.2017 10:04 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет журналістики працевлаштування студентів зустріч гість

У Запорізькому національному університеті триває низка зустрічей майбутніх роботодавців зі студентами старших курсів усіх спеціальностей вишу. Фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування опікуються тим, щоб студенти ще під час навчання в університеті орієнтувалися у стані сучасного ринку праці в Запорізькій  області. Крім того, під час таких заходів студенти дізнаються безпосередньо від представників підприємств та установ про те, які вимоги висувають до молодих фахівців під час прийому на роботу.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, так старшокурсники дізнаються про критерії, за якими можуть об’єктивно оцінити їхній рівень компетентності. Тож вони мають час підвищити свої професійні навички, які цінуються серед майбутніх роботодавців.

Тридцятого жовтня до ЗНУ завітала провідний спеціаліст відділу управління персоналом Запорізького літейно-механічного заводу Інна Волохань. Цього разу вона зустрілася зі слухачами магістратури спеціальності «Журналістика».

Провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна представила студентам факультет журналістики гостю університету. Вона висловила сподівання, що зустріч буде не лише цікавою, але й корисною для всіх її учасників.

Інна Волохань привітала присутніх і зазначила, що завітала до університету не випадково. Керівництво заводу знає і цінує студентів університету, які гарно зарекомендували себе під час походження виробничих практик. Тож вони сподіваються, що так само вдало представники студентства вишу пройдуть співбесіду та стануть частиною колективу виробництва.

Гостя розповіла про становлення й розвиток літейно-механічного заводу, охарактеризувавши його як молоде перспективне виробництво, що стрімко розвивається. Вона підкреслила, що завітала до ЗНУ з конкретною пропозицією: у відділі управління персоналом існує вакансія менеджера внутрішньої комунікації. Ця людина має відповідати за зв’язки з персоналом, роботу з молоддю, створення проектів і керування ними тощо.

Інна Волохань підкреслила, що робота на такій посаді забезпечує набуття досвіду та підвищення професійної компетентності особи, яка її обіймає. Тому є чудовим стартовим майданчиком для випускника вишу. Вона розповсюдила серед присутніх на зустрічах візитівки з контактною інформацією відділу кадрів заводу й запросила надавати свої резюме на наведену електронну адресу. Потім на претендентів чекає запрошення на співбесіду, а за її результатами – можливість обійняти вказану посаду.

Таміла Тарасенко