Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники філологічного факультету передали 140 книг воїнам, які проходять курс реабілітації

Представники філологічного факультету передали  140 книг воїнам, які проходять курс реабілітації
01.11.2017 10:40 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет волонтерський рух подаруй солдату книгу кошик на передову

Викладачі та студенти філологічного факультету ЗНУ традиційно підтримують розвиток волонтерського руху у виші. Так, упродовж осені на факультеті тривала акція «Подаруй солдату книгу», а паралельно з нею збір пакунків для бійців «Кошик на передову», яку координував відділ з виховної роботи ЗНУ.

Під керівництвом голови волонтерського сектору студентської ради філологічного факультету Марії-Катерини Дерій та за сприяння студентів 2 курсу Павла Халаши й Іллі Нагули молодь вкотре виявила свою небайдужість, активну громадянську та патріотичну позиції, долучившись до загальноуніверситетської акції зі збору гуманітарної допомоги для бійців АТО. Під час акції було зібрано й передано не лише теплі речі, а й продукти харчування.

Також у рамках акції «Подаруй солдату книгу» студенти й викладачі  філологічного факультету за сприяння наукової бібліотеки Запорізького національного університету зібрали понад 140 книжок, які передали «Обласному центру патріотичного виховання молоді» для поповнення бібліотечного фонду Центрального санаторію «Приморський», де проходять курс реабілітації українські військовослужбовці. До збирання книг долучилися всі небайдужі.

Координатор проекту Марія Польщенко, висловлюючи подяку за небайдужість і участь у акції, наголосила на тому, що зусиллями філологічного факультету бібліотека санаторію збагатиться цікавими книгами як світової класики, так і сучасної української літератури. Також Марія Володимирівна подякувала й науково-педагогічним працівникам Запорізького національного університет, зокрема декану Тамарі Хом’як, її заступник – Валентині Ніколаєнко та багатьом іншим

Філологічний факультет